Dynamický mikrofón "Karaoke", kábel 2,5 m + adaptér, zap./vyp., 2 ks
00046002
Na hobby a voľnočasové použitie: napríklad ako karaoke mikrofón na zábavné spievanie s kamarátmi a rodinou
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
6,35 mm adaptér
Adaptér na pripojenie k stereo systému, mixpultu a podobne s 6,35 mm audio vstupom
Vypínač zapnutia/vypnutia
Ak nechcete byť počutí: praktický vypínač zapnutia/vypnutia pre rýchle stíšenie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia | 600 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Rozmer - dĺžka | 53 mm |
| Rozmer - šírka | 53 mm |
| Rozmer - výška | 220 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ručný mikrofón |
| Prevedenie | Mono |
| Citlivosť | - 75 dB |
| Typ mikrofónu | Dynamický |
| Smerová charakteristika | Smerová |
Ďalšie informácie o produkte
- Na hobby a voľnočasové použitie: napríklad ako karaoke mikrofón na zábavné spievanie s kamarátmi a rodinou
- Pripojovací kábel (2,5 m) s 3,5 mm jack konektorom: aj s káblom je dostatok priestoru na pohyb pre dokonalé pohyby
- 3,5 mm: na pripojenie napríklad k reproduktoru pre prezentácie, vystúpenia a spev v menších priestoroch
- 6,35 mm: na pripojenie napríklad k zosilňovaču pre väčšie akcie s profesionálnejším nádychom
Rozsah dodávky
- 2 dynamické mikrofóny „Karaoke“
- 2 adaptéry jack zástrčky 3,5 mm - 6,35 mm
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pred otvorením zariadenia vytiahni sieťovú zástrčku alebo odpoj prívod elektriny, inak hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Platí to aj pri čistení zariadenia alebo práci na pripojeniach. Zariadenie nie je chránené proti kvapkajúcej alebo striekajúcej vode. Nevystavuj produkt kontaktu s dažďom, vlhkosťou alebo inými tekutinami, aby si predišiel poškodeniu zariadenia a zraneniam spôsobeným skratom. Používaj zariadenie iba v schválenej sieťovej zásuvke. Sieťová zásuvka musí byť vždy dostupná. Nepoužívaj poškodené zariadenie a neotváraj ho. Opravu nechaj len na autorizovaného odborníka. Toto zariadenie, rovnako ako všetky elektronické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review