eBook obal "Arezzo" pre Kindle WiFi/Paperwhite a Kobo Touch/Glo, čierny
00216436
Obal na eKnihu presne na mieru na ochranu Kindle WiFi / Paperwhite / Paperwhite 3 (10. generácia 2018) a Kobo Touch/Glo pred špinou, prachom a škrabancami
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivého displeja
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne zariadenie, keď je veko otvorené, a vypne pri zatvorení
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Magnetické uzávery
Magnetické uzávery pre rýchle otváranie a zatváranie, ako aj pevnú bezpečnosť
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 15,24 cm (6") |
| Tablet | Kindle WiFi/Paperwhite & Kobo Touch/Glo |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Arezzo |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Kindle WiFi/Paperwhite & Kobo Touch/Glo |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 12 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 17 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1 cm |
| Hmotnosť | 90 g |
| Vnútorná šírka | 11.4 cm |
| Vnútorná výška | 16.6 cm |
| Vnútorná hĺbka | 0.9 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Obal na eKnihu presne na mieru na ochranu Kindle WiFi / Paperwhite / Paperwhite 3 (10. generácia 2018) a Kobo Touch/Glo pred špinou, prachom a škrabancami
- Odolný vrchný materiál
- Zariadenie sa dá ľahko zasunúť a vysunúť
- Pracka zabraňuje vysunutiu eBook čítačky
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na e-knihu "Arezzo"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review