eBook púzdro "Fold" pre Kindle 5 (11. generácia 2022/2024), čierne
00217241
Perfektné puzdro na e-knihu na ochranu Kindle 5 (11. generácia 2022/2024) pred špinou, prachom a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne zariadenie, keď je veko otvorené, a vypne pri zatvorení
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 15,24 cm (6") |
| Tablet | Amazon Kindle 5 (11. Gen. 2022) |
| Pre značku | Amazon |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Amazon Kindle 5 (11. Gen. 2022) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 11.2 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 16 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.2 cm |
| Hmotnosť | 88 g |
| Vnútorná šírka | 10.7 cm |
| Vnútorná výška | 15.7 cm |
| Vnútorná hĺbka | 0.8 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Perfektné puzdro na e-knihu na ochranu Kindle 5 (11. generácia 2022/2024) pred špinou, prachom a poškriabaním
- Odolný vrchný materiál
Rozsah dodávky
- 1 púzdro na eKnihu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review