eBook puzdro "Fold" pre Kindle Paperwhite 12. gen./Colorsoft
00216433
Perfektne padnúce puzdro na eKnihy na ochranu Kindle Paperwhite (Signature) 12. generácie 2024 a Kindle Colorsoft Signature Edition (1. generácie 2025) pred špinou, prachom a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne zariadenie, keď je veko otvorené, a vypne pri zatvorení
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 17,78 cm (7") |
| Pre značku | Amazon |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Amazon Kindle 5 (11. Gen. 2022) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 88 g |
| Vnútorná šírka | 12.8 cm |
| Vnútorná výška | 17.7 cm |
| Vnútorná hĺbka | 0.8 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Perfektne padnúce puzdro na eKnihy na ochranu Kindle Paperwhite (Signature) 12. generácie 2024 a Kindle Colorsoft Signature Edition (1. generácie 2025) pred špinou, prachom a poškriabaním
- Odolný vrchný materiál
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na e-knihu „Fold“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review