Ebro, digitálny teplomer/vlhkomer, použitie vo vnútri/vonku, biely
00222222
Digitálny displej teploty a vlhkosti vzduchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2032 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.3 cm |
| Rozmer - výška | 5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 10% až 99% |
| Messbereich | -20°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -20°C až +60°C |
| Montáž | Postavenie |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -20°C až +50°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny displej teploty a vlhkosti vzduchu
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej alebo vonkajšej teploty
- Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia
- Merací rozsah od -20 stupňov do +60 stupňov
Hygrometer:
- Zobrazenie vlhkosti vzduchu v percentách
- Stojan na postavenie, ideálny na sledovanie klímy v izbách, detských izbách a obývačkách, ale aj pre zimné záhrady a skleníky
- Úsporný a nenápadný mini formát
Rozsah dodávky
- 1 teplomer a vlhkomer „Ebro“
- 1 batéria CR2032
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom. Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zverte odbornému personálu.
- Určite drž deti mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Produkt používaj vonku len v chránených vonkajších priestoroch, nie na otvorenom priestranstve.
- Chráň produkt pred špinou, prehriatím a nadmerným vlhkom (napr. silný alebo trvalý dážď).
Varovanie - Batérie / gombíkové články
- Vždy dbaj na správnu polaritu batérií (označenie + a -) a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie uvedeného typu. Ulož si pokyny na správny výber batérií z návodu na použitie zariadení pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhšie nepoužívaš (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Neukladaj batérie do skratu.
- Nevybíjaj batérie.
- Nevyhadzuj batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nevypúšťaj do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj batérie ani gombíkové články, hrozí nebezpečenstvo popálenín spôsobených nebezpečnými látkami.
- Ak viečko batériového priestoru nie je bezpečne zatvorené, nepoužívaj produkt a drž ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové články. Ak sa gombíkový článok prehltne, môžu sa už za 2 hodiny vyskytnúť vážne vnútorné popáleniny, ktoré môžu byť smrteľné.
- Ak si myslíš, že niekto prehltol gombíkový článok alebo ho má v tele, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Drž nové a použité gombíkové články mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review