Èítaèka kariet "8 v 1" SD/microSD
00091092
Čítačka kariet USB 2.0 na čítanie a zapisovanie na pamäťové karty SD a microSD
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Kopírovanie z jednej karty na druhú
Umožňuje priamu výmenu dát z jednej pamäťovej karty na druhú
LED indikátor funkcie
LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave pripojenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 13 g |
| Rozmer - šírka | 72 mm |
| Rozmer - hĺbka | 27 mm |
| Rozmer - výška | 10 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Micro SD MultiMediaCard SD karta |
Ďalšie informácie o produkte
- Čítačka kariet USB 2.0 na čítanie a zapisovanie na pamäťové karty SD a microSD
- Podporuje USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)
- Riešenie s 2 slotmi a priamym USB pripojením (nie je potrebný USB kábel)
- Ideálne na cestovanie
Pamäťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- microSD/microSDHC/microSDXC
Rozsah dodávky
- 1 čítačka kariet "8in1" USB 2.0
- Návod na obsluhu
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP alebo Mac OS 9.x a novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Môže čítačka kariet čítať aj SIM karty pre mobilné telefóny?
Žiadna z našich čítačiek kariet nedokáže čítať SIM karty pre mobilné telefóny alebo smartfóny.
Existuje nejaký limit, koľko GB môže čítať SD karta pre čítačku kariet?
Štandardná SD karta má maximálnu kapacitu 2 GB, SDHC karta (HC = vysoká kapacita) má kapacitu viac ako 2 GB a maximálne 32 GB, SDXC karta (XC = extrémna kapacita) má kapacitu viac ako 32 GB až po maximálne 2048 GB. Čítačky kariet preto musia byť kompatibilné so SDHC alebo SDXC, aby mohli čítať SD karty s kapacitou vyššou ako 2 GB.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review