Elba, nástenné hodiny, priemer 25 cm, tichý chod, čierne
00185865
Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Čierna |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 25 cm |
| Hmotnosť | 400 g |
| Rozmer - šírka | 25 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 25 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
- Biela ciferník s arabskými číslicami
- ručičky hodín, minút a sekúnd
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny "Elba"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné použitie v domácnosti.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Neumiestňuj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce prenechaj kvalifikovanému personálu.
- Tento produkt nie je určený na používanie osobami, vrátane detí, s obmedzenými fyzickými, senzorickými alebo mentálnymi schopnosťami alebo nedostatkom skúseností či znalostí, pokiaľ nie sú pod dozorom osoby zodpovednej za ich bezpečnosť alebo nedostali inštrukcie, ako produkt používať.
- Používaj produkt len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie je povolené používať elektronické zariadenia.
- Nedovoľ, aby produkt spadol a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek nároky na záruku.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
Upozornenie - Batérie
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie typu uvedeného v návode. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovať batérie.
- Nezabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy. Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
