Elegance Pro, budík riadený rádiovým signálom, tichý chod, biely
00186318
Rádio hodiny DCF s analógovým zobrazením hodín / minút
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba ciferníka | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 10 cm |
| Hmotnosť | 156 g |
| Rozmer - šírka | 10.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5.1 cm |
| Rozmer - výška | 10.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) |
Ďalšie informácie o produkte
- Rádio hodiny DCF s analógovým zobrazením hodín / minút
- Dá sa nastaviť jeden čas budíka_x000D_
- Funkcia odloženia_x000D_
- Podsvietenie
Rozsah dodávky
- 1 rádiobudík "Elegance Pro"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Funkcia DCF ti poskytuje presný čas, avšak platí to iba pre krajiny v stredoeurópskom časovom pásme (CET).
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov atď. Elektronické zariadenia aj rámiky okien negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám servisovať alebo opravovať. Všetky servisné práce zver príslušnému odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj tento výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
Upozornenie - Batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií, ktoré sú uvedené v návode na použitie zariadení, pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa nepoužívajú dlhší čas (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ ich únik do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Ihneď vyber a zlikviduj vyčerpané batérie zo zariadenia.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
