Ergon. vert. myš "EWM-700R", viaczariad., bezdrôtová, batéria, antracit.
00173095
Pripoj niekoľko zariadení naraz bez kábla, ale s osobitným komfortom a dobíjateľnou batériou: dobíjateľná, vertikálna ergonomická myš s 8 tlačidlami a kolieskom umožňuje pravákom pracovať pohodlne a bez bolesti na PC alebo notebooku.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vertikálna myš na ergonomickú prácu
Myšia ruka zbohom: Ergonomická myš podporuje prirodzený uhol medzi rukou a zápästím na ergonomickom pracovisku, čím zabraňuje bolesti ramena, zápalu šliach a bolesti zápästia
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Kľúče prehliadača
Praktické bočné tlačidlá: tlačidlá prehliadača bezdrôtovej myši podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Myš s Bluetooth a bezdrôtovým pripojením
Pripravená na okamžité použitie: viacnásobná myš má 1 bezdrôtový a 2 Bluetooth kanály, takže ju je možné pripojiť až k 3 koncovým zariadeniam naraz – prepínať sa bleskovou rýchlosťou stlačením tlačidla
Šifrovanie zadávania údajov
Lepšie byť opatrný ako ľutovať: Bezdrôtová myš šifruje všetky kliknutia podľa šifrovacieho štandardu AES-128
Viacnásobná myš s batériou
Výkonná a nabíjateľná: Integrovaná lítiovo-polymérová batéria v bezdrôtovej myši zaručuje maximálnu flexibilitu
RGB osvetlenie
Svetelný efekt na stole: ergonomická myš s farebnou zmenou RGB farieb – pre herný pocit v kancelárii
Senzor modrých vĺn
Blue Wave senzor umožňuje použitie takmer na všetkých povrchoch
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zo starého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 85 % preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž batérie (závisí na použití) | 36 d |
| Bluetooth verzia | 5.0 |
| DPI rozlíšenie | 1600 2400 1000 |
| Kompatibilný operačný systém | MAC OS 10.10 alebo novší iOS 13 alebo novší Windows 11/10/8 Android 4.3 alebo novší |
| Max. DPI | 2400 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Vypínač ON/OFF Duálny režim Tlačidlá prehliadača Podsvietenie DPI predvoľby |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Ion |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Formát (form factor) | Pre pravákov |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.5 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 125 g |
| Dĺžka kábla (nabíjací kábel) | 1.8 m |
| Rozmer - výška | 7.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Prevedenie | Štandardná myš Ergonomické |
| Počet tlačidiel myši | 8 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický (BlueWave) |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Pripoj niekoľko zariadení naraz bez kábla, ale s osobitným komfortom a dobíjateľnou batériou: dobíjateľná, vertikálna ergonomická myš s 8 tlačidlami a kolieskom umožňuje pravákom pracovať pohodlne a bez bolesti na PC alebo notebooku.
- Spoľahlivá technológia Bluetooth a 2,4 GHz rádiová technológia s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulé pohyby myši a nerušenú prácu
- Pevné kovové koliesko na rolovanie s dvojitým smerom
- Počítačová myš s prepínačom dpi na prepínanie medzi 1000, 1600 a 2400 DPI
- Samostatný vypínač On/Off pre kancelársku myš
- Režim pohotovosti po 5 minútach nečinnosti bezdrôtovej myši
- Rádiový prijímač spája myš a notebook, atď. – jednoduché Plug and Play bez inštalácie ovládača
Rozsah dodávky
- 1 ergonomická vertikálna myš "EWM-700R"
- 1 USB-A prijímač
- 1 USB nabíjací kábel (USB-A na USB-C)
- 1 správca káblov
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; funkcia tlačidiel Assist: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
- Môže byť použiteľné obmedzene s operačnými systémami MacOS 11 alebo novším, iOS 14 alebo novším, iPadOS 14 alebo novším či Android 8.0 alebo novším
- Pre Bluetooth na notebookoch alebo stolových PC: existujúca funkcia Bluetooth alebo prijímač
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review