Ergonomická klávesnica "EKC-400", s opierkou na zápästie, čierna, QWERTZ CZ
67182630
Klávesnica s hojdaním: pre väčšie pohodlie a ergonomickú polohu pri sedení na pracovisku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohodlné umiestnenie
Nastavenie náklonu umožňuje pohodlné umiestnenie
Laserom vyryté klávesy
Laserom označené klávesy zaručujú vysokú odolnosť voči odereniu
Extra dlhý kábel
Extra dlhý kábel pre väčšiu flexibilitu, voľnosť pohybu a jednoduché pripojenie k PC alebo notebooku
Full-frame klávesnica
Full-frame klávesnica vám poskytuje bežný štandard klávesnice v plnom rozsahu
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Ergonomický, zakrivený tvar
Ergonomická klávesnica podporuje prirodzené držanie tela a tým zabraňuje nadmernému používaniu a bolesti v rukách, ramenách a krku
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Špeciálne vlastnosti | Sklápacie nožičky |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 720 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 44.9 cm |
| Rozmer - hĺbka | 23.2 cm |
| Rozmer - výška | 3.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Podložka pod zápästie | Odnímateľná, magnetická |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Klávesnica s hojdaním: pre väčšie pohodlie a ergonomickú polohu pri sedení na pracovisku
- Zdravé a efektívne: vynikajúce ergonomické vlastnosti zabezpečujú presné a bez námahy písanie
- Odnímateľná magnetická opierka zápästia navyše podporuje ergonomické pracovisko a šetrí ruky a zápästia
- Gumové nožičky pre protišmykovú stabilitu klávesnice na všetkých povrchoch
- Nie je potrebný žiadny ďalší softvér – jednoducho zapoj a začni
- S českým rozložením
Rozsah dodávky
- 1 ergonomická klávesnica "EKC-400"
- 1 opierka na zápästie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

