Ergonomická vertikálna myš "ECM-500R", s káblom, optická, 7 tlačidiel, čierna
00173086
Pohodlná, presná a tichá: káblová, ergonomická, vertikálna myš umožňuje pravákom pracovať príjemne a bez bolesti na počítači alebo notebooku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vertikálna myš na ergonomickú prácu
Myšia ruka zbohom: Ergonomická myš podporuje prirodzený uhol medzi rukou a zápästím na ergonomickom pracovisku, čím zabraňuje bolesti ramena, zápalu šliach a bolesti zápästia
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Kľúče prehliadača
Praktické bočné tlačidlá: tlačidlá prehliadača bezdrôtovej myši podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlíšenie | 1000 1400 1800 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1800 |
| Špeciálne vlastnosti | Tlačidlá prehliadača Pogumovaný povrch |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre pravákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 110 g |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 8.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.5 cm |
| Rozmer - výška | 7.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Typ | Kancelária |
| Prevedenie | Ergonomické Štandardné |
| Počet tlačidiel myši | 7 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
| Tlačidlo AI asistenta | Áno |
Ďalšie informácie o produkte
- Pohodlná, presná a tichá: káblová, ergonomická, vertikálna myš umožňuje pravákom pracovať príjemne a bez bolesti na počítači alebo notebooku
- Klzáky myši s polymérovým povrchom zabezpečujú plynulé pohyby myši a nepretržitú prácu
- Koliesko myši s gumovým povrchom pre lepší úchop
- PC myš s prepínačom dpi na prepínanie medzi 1000, 1400 a 1800 DPI
- USB kábel dlhý 1,8 metra pre väčšiu slobodu pohybu
- Univerzálny adaptér USB-C na USB-A je integrovaný priamo v kábli myši
Rozsah dodávky
- 1 ergonomická vertikálna myš "ECM-500"
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; Tlačidlo Pomocník: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review