EWS Intro, meteostanica s bezdrôtovým senzorom
00186301
Na zobrazovanie teploty, času, dátumu a dňa v týždni
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 30 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 2 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Typ batérií (základňa) | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 9.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±8% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | Žiadne |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±2 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Vonkajšia: -20°C až +60°C |
| Ďalšie funkcie | Vonkajší bezdrôtový senzor Pamäť údajov Indikátor kapacity batérií (základňa) Indikátor kapacity batérií (vonkajší senzor) Zobrazenie max./min. hodnôt Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Na zobrazovanie teploty, času, dátumu a dňa v týždni
- Meteostanica v modernom, kompaktnom dizajne
- Zobrazenie kapacity batérie
- S podstavcom a závesným držiakom
Teplomery
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
- Možnosť prepínania medzi °C a °F
- Ukladanie max. a min. teplôt počas jedného dňa
- Zobrazenie trendu teploty
Čas / kalendár / budík
- Hodiny s možnosťou prepínania medzi 12- a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dňa v týždni v angličtine, nemčine, francúzštine, španielčine a taliančine
- Zobrazenie dátumu
- Funkcia budíka a odloženia budenia (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica "EWS Intro"
- 1 senzor
- 4 batérie AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný senzor:
s touto meteostanicou je kompatibilný vonkajší senzor 222237 ako náhradný senzor.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Neumiestňuj produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a rámy okien negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nevykonávaj na produkte žiadne zmeny. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Používaj produkt výhradne na určený účel.
- Tento produkt, ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich správne. Nedodržanie môže viesť k vytečeniu alebo výbuchu batérií.
- Používaj výhradne batérie uvedeného typu. Pokyny na správny výber batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadenia, si ulož na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa dlhší čas nepoužívajú (pokiaľ nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovať batérie.
- Nezahrievaj a nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj podľa predpisov.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
