Externý box na 2,5" SSD/HDD disk, USB-A + USB-C, SATA, USB 3.2 Gen 1
00200760
Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku alebo tabletu s internými 2,5" SSD a HDD pevnými diskami
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Odnímateľný USB kábel
Odnímateľný USB kábel na pripojenie k PC/notebooku
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | USB pripojenie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 13.3 cm |
| Výška (telo) | 1.6 cm |
| Hĺbka (telo) | 8.7 cm |
| Veľkosť | 2,5" |
| Dĺžka kábla | 0.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | SATA |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku alebo tabletu s internými 2,5" SSD a HDD pevnými diskami
- Ideálne na mobilné použitie interného SSD/HDD disku cez externý USB port
- Vhodné a testované pre SATA (Serial-ATA) rozhrania so SATA III (3.0), SATA II (2.0) a SATA I (1.0)
- Plug & Play, nie je potrebná manuálna inštalácia softvéru ani ovládačov
- Pre inštaláciu pevných diskov s výškou max. 9,50 mm
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
- Napájanie cez USB
- 2 v 1: USB-A konektor + USB-C adaptér
Rozsah dodávky
- 1 USB kryt na pevný disk
- 1 USB kábel
- 1 USB adaptér
- 1 skrutka
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10 a Mac OS 11 a vyššie
Poznámky pre spotrebiteľov
Aby si mohol použiť adaptér, musíš ho zapojiť do USB-A zásuvky.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Tým stratíš všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri. Nepoužívaj ho v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nenechávaj produkt padať a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Upozornenie
- Pred vybratím pevného disku z krytu pevného disku sa uisti, že prenos dát je dokončený.
- Vždy používaj funkciu vysunutia operačného systému pred vybratím pevného disku z krytu.
- Nedodržanie týchto pokynov môže viesť k strate dát!
- Spoločnosť Hama GmbH & Co KG nenesie žiadnu zodpovednosť za stratu dát uložených na dátových nosičoch.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review