Fantastic Feel remienok pre Apple Watch 42/44/45/49 mm, silikónový, nude
00215634
Nápoveda je v názve: fantastický komfort nosenia a bezpečné držanie pre tvoje Apple Watch. S remienkom na zápästie v jemnej telovej farbe budeš tiež vždy v móde.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vyrobené z 20 % recyklovaných materiálov
Udržateľne a úsporne vyrobené: z 20 % recyklovaných materiálov – dobré pre vás a prospešné pre životné prostredie
Odolnosť voči potu a vode
Ideálne pre šport a každodenný život: športový náramok odolný voči potu a vode v štýlovom silikónovom vzhľade na použitie napríklad v biznise, behu, plávaní alebo vo voľnom čase
Príjemný pocit
Noble hand lichotník: Remienok hodiniek z hodvábnej gumy vyzerá a pôsobí dobre
Nepriľnavý povrch
Nelepka: Špeciálny gumový povrch zabraňuje prilepeniu omrviniek na náramok
Easy-Change
Obzvlášť jednoduchý výmenný náramok: Rýchla zmena vďaka jednoduchému posuvnému mechanizmu – takže si môžete kedykoľvek rýchlo prispôsobiť náhradný náramok svojmu outfitu
Pevne drž
Stlačte raz pre bezpečné držanie: Nerezové tlačidlo drží náramok pohodlne a pevne na zápästí – či už v bežnom živote alebo na cestách počas športu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smart hodinky |
| Pohlavie | Unisex |
| Kompatibilné s | Apple Watch 44 mm Apple Watch 45 mm Apple Watch 49 mm Apple Watch 46mm |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Žiadny dizajn/motív |
| Farebný odtieň | Telová |
| Farba | Telová |
| Farba | Ružová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka remienka | 2.2 cm |
| Dĺžka remienka maximálne | 18 cm |
| Dĺžka remienka minimálne | 13 cm |
| Šírka spony | 3.4 cm |
| Výška spony | 0.3 cm |
| Rozmer - výška | 0.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Cvok |
Ďalšie informácie o produkte
- Športový, elegantný vzhľad: vymeniteľný remienok na zápästie pre Apple Watch 44 mm, 45 mm, 46 mm a 49 mm so štýlovým a príjemným povrchom
- Flexibilný vymeniteľný remienok na zápästie vhodný napríklad pre Apple Watch 10 (46 mm), 9 (45 mm), Ultra 2 (49 mm), Ultra (49 mm), 8 (45 mm), SE (44 mm), 7 (45 mm), 6 (44 mm), 5 (44 mm), 4 (44 mm)
- Jedna veľkosť: sedí na väčšinu zápästí
- Strieborný, oválny zapínací gombík
- Dlhodobý a odolný
Rozsah dodávky
- 1 remienok na zápästie „Fantastic Feel“
- 1 návod na použitie vrátane upozornenia pre spotrebiteľov
Poznámky pre spotrebiteľov
Citlivosť pokožky:
Občas sa môžu vyskytnúť kožné reakcie na niektoré materiály. Spúšťačmi môžu byť alergie, faktory prostredia alebo iné dráždivé látky, ako mydlo či pot.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
