"FC10 Motion" Car Mobile Phone Charger, 10 W, Wireless, QI Charge, black
00201678
Bezdrôtové a bez námahy! Nabíjačka do auta „FC10 Motion“ poskytne tvojmu mobilnému telefónu energiu, ktorú potrebuje, neuveriteľne rýchlo a pohodlne. Či už ako držiak na telefón alebo bezdrôtová nabíjacia stanica – budeš dokonale vybavený na svoju ďalšiu cestu autom.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezdrôtové nabíjanie s Qi
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov pomocou technológie Qi
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Patentované zadržiavacie zariadenie
Automatické, elektromechanické čeľuste pre bezpečné držanie smartfónu
Indukčné nabíjanie
Technológia indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie kompatibilných smartfónov
Nabíjačka pre autá/nákladné vozidlá
Mobilná nabíjačka na praktické nabíjanie v aute/nákladnom aute
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Automatická detekcia zariadení
Zariadenia umiestnené na zariadení sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Zavedenie jednou rukou
Zariadenie je možné jednoducho vložiť do držiaka na mobilný telefón jednou rukou a automaticky spustí zatvorenie zachytávacích čeľustí
Dá sa použiť s obalom na smartfón
Smartfóny v obaloch kompatibilných s bezdrôtovým nabíjaním nie je potrebné vyberať a dajú sa nabíjať priamo bezdrôtovo
Kompaktné a úsporné miesto
Kompaktný dizajn pre úspornú inštaláciu – ideálny v aute
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Vhodné pre | Vozidlo |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 9 V |
| Vstupné napätie od | 5 V |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Wireless Fast Charge |
| Energia | |
|---|---|
| Vstupné napätie 1 | 5 V |
| Vstupné napätie 2 | 9 V |
| Max. vstupný prúd 1 | 2 A |
| Max. vstupný prúd 2 | 1.67 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Metalická |
| Produktové série | Prime Line |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 126 g |
| Rozmer - šírka | 80 mm |
| Rozmer - výška | 120 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
Ďalšie informácie o produkte
- Bezdrôtové a efektívne v aute: Nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI rýchlo a jednoducho na cestách: stačí ich položiť na povrch a nabíjať všetky kompatibilné smartfóny vďaka univerzálnej technológii QI nabíjania
- Tá otravná hľadanie nabíjacieho kábla a zamotané káble sú minulosťou vďaka bezdrôtovej nabíjačke
- Jednoduché a stabilné pripevnenie nabíjačky na ventilačnú mriežku pomocou svorky so silikónovými podložkami alebo na čelné sklo pomocou teleskopického prísavného držiaka
- Rýchla nabíjačka s rýchlosťou nabíjania až 10 W ponúka ideálny zdroj energie, ktorý zaručuje maximálnu rýchlosť nabíjania bezdrôtovej nabíjačky
- Nabíjanie sa automaticky spustí po položením smartfónu na QI nabíjaciu stanicu
- Na ukončenie nabíjacieho procesu jednoducho vyber smartfón z držiaka. Držiace čeľuste sa dajú otvoriť pomocou tlačidiel na boku
- Inteligentná nabíjacia technológia: bezdrôtová indukčná technológia (môžeš ju použiť so všetkými kompatibilnými zariadeniami)
- Testované QI štandardy a interoperabilita: QI-certifikovaná bezpečnosť a kompatibilita s optimalizovanou energetickou efektivitou cez indukčné nabíjanie
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu, ako aj rozpoznávanie cudzích predmetov pre maximálnu bezpečnosť smartfónov, batérií a nabíjačiek
- Ušetríš drahé dodatočné vybavenie: s autoadaptérom na napájanie a USB nabíjacím káblom (USB-A na USB-C) na pripojenie do zapaľovača
- Mäkké silikónové podložky na autnabíjačke chránia tvoj smartfón pred poškriabaním a poškodením
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka do auta pre mobilný telefón "FC10 Motion"
- 1 teleskopický držiak so sacím pohárom
- 1 držiak na mobilný telefón na ventilačnú mriežku
- 1 autoadaptér na napájanie
- 1 nabíjací kábel USB-A - USB-C, dĺžka 1 m
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- So zariadením kompatibilným s technológiou bezdrôtového nabíjania podľa štandardu QI (napr. smartfón, AirPods a pod.)
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo návod na obsluhu svojho zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie, napríklad smartfón, slúchadlá a pod., podporuje bezdrôtovú technológiu nabíjania založenú na štandarde QI.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review