Fiji, nástenné hodiny, riadené rádiovým signálom, priemer 30 cm, tichý chod, kefovaný hliník
00185883
Hodiny na diaľkové ovládanie s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Brúsený hliník |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čísla |
| Farba ciferníka | Ružová |
| Farba krytu | Strieborná |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 30 cm |
| Hmotnosť | 585 g |
| Rozmer - šírka | 30 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 30 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Hodiny na diaľkové ovládanie s analógovým zobrazením času
- Moderný dizajn robí nástenné hodiny skutočným pútačom pozornosti v každej miestnosti, napríklad v kuchyni, obývačke alebo spálni
- Extra veľký, jemne ružový ciferník s arabskými číslicami
- Hodinová, minútová a sekundová ručička
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny na diaľkové ovládanie „Fiji“
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné použitie.
- Používaj produkt výlučne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nenechávaj produkt padať a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Deti drž určite ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo zadusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie typu, ktorý je uvedený. Poznačky o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadení, si uschovaj na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nenechávaj uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review