FL60 LED baterka, hliníková, 3 režimy, pútko, batérie v balení
00228600
Robustná LED baterka je spoľahlivým spoločníkom v každodennom živote – užitočná všade tam, kde je potrebné dodatočné svetlo v domácnosti alebo pri výpadku elektriny.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3 svetelné režimy
Nastaviteľné v 3 režimoch: správny režim svetla pre každú situáciu – biela LED s jasným svetlom, stlmené svetlo a blikajúce svetlo
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Svetelný rozsah | 30 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Výkon | 1 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba LED | Biela |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 2.5 cm |
| Hmotnosť | 83 g |
| Rozmer - dĺžka | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Doba svietenia | 22 h |
| Max. Lúmenov | 60 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Robustná LED baterka je spoľahlivým spoločníkom v každodennom živote – užitočná všade tam, kde je potrebné dodatočné svetlo v domácnosti alebo pri výpadku elektriny.
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úsporné a dlhotrvajúce
- Vysokokvalitné hliníkové puzdro: nárazuvzdorné a robustné
- Baterka je vybavená odnímateľnou slučkou na prenášanie, ktorá ju pevne drží v ruke
Rozsah dodávky
- 1 LED baterka „FL60“
- 1 prenosná slučka
- 1 batéria AA Mignon
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review