Flexibilný káblový kanál, samolepiaci, polkruhový, 180×6×1 cm, sivý
00220983
Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexible and highly elastic
Ideal for mounting e.g. on slightly curved or not quite flat surfaces
Gluing instead of drilling
3M adhesive strips for quick attachment, e.g. to the floor, back of equipment, etc.
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Safe cable laying on the floor
Space for a cable up to 10 mm in diameter
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
- Skry skrinky: kanál je ideálny na položenie na podlahu, ale dá sa univerzálne namontovať aj na steny alebo lišty podľa potreby
- Vizuálne príťažlivý, polkruhový a takmer neviditeľný vodiaci kanál na káble (výška len 10 mm), napríklad na nenápadné vedenie káblov, aby sa predišlo zakopnutiu
- Jednoduchá montáž pomocou priloženej obojstrannej lepiacej pásky
- Dá sa skrátiť podľa potreby: jednoducho odrež na požadovanú dĺžku
Rozsah dodávky
- 1 flexibilný kanál
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















