Flexibilný špirálový káblový rukáv, univerzálny, 20 mm, 2,5 m, čierny
00220996
Prináša poriadok do viditeľných káblov ich zviazaním, ideálne napr. pre napájacie káble televízora a správu IT káblov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Secure cable management
For wrapping and bundling several cables in a single tube: for tidiness at home or in the office
Simple bundling
Quick and easy cable tidying thanks to the supplied pull-in tool
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 250 cm |
| Max. priemer | 20 mm |
| Min. priemer zväzku | 20 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Káblová hadica |
Ďalšie informácie o produkte
- Prináša poriadok do viditeľných káblov ich zviazaním, ideálne napr. pre napájacie káble televízora a správu IT káblov
- Zväzovanie káblov s flexibilnou šírkou zväzku: ideálne na vedenie v malých polomeroch a ostrých uhloch, napr. pre TV, PC, stôl, DIY
- Flexibilné zväzovanie káblov: káblová špirála zväzuje káble do upraveného zväzku a znižuje riziko zakopnutia spôsobené voľnými káblami
- Jednotlivé káble je možné neskôr jednoducho odstrániť alebo pridať pomocou nástroja na zasúvanie
- Ochrana káblov pred mačkami a psami: zvieratá sú chránené pred hryzením izolovaných káblov
- Jednoducho vytvoríš bočný vývod pre jeden kábel v polovici bez nutnosti robiť otvory
- Ochranný káblový kanál môžeš podľa potreby skrátiť nožnicami
- Vysoká pevnosť v ťahu, nie sú potrebné žiadne ďalšie zväzovacie nástroje
Rozsah dodávky
- 1 káblový kanál
- 1 nástroj na zasúvanie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review