Flexibilný tkaný káblový rukáv, univerzálny, 20 - 40 mm, 1,8 m, čierny
00220995
Spoľahlivo chráni a zväzuje káble a je šetrný k citlivým povrchom, ideálny napríklad pre napájacie káble televízora a usporiadanie káblov na stole
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Secure cable management
For wrapping and bundling several cables in a single tube: for tidiness at home or in the office
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast (PET) (UV rezistentný) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 180 cm |
| Max. priemer | 40 mm |
| Min. priemer zväzku | 20 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Tkaninová hadica |
Ďalšie informácie o produkte
- Spoľahlivo chráni a zväzuje káble a je šetrný k citlivým povrchom, ideálny napríklad pre napájacie káble televízora a usporiadanie káblov na stole
- Zväzovanie káblov s flexibilnou šírkou zväzku od 20 do 40 mm: ideálne na vedenie káblov napr. pre TV, PC, stôl, domácu dielňu
- Vysoko flexibilný, mäkký textilný návlek zväzuje káble do upraveného zväzku a znižuje riziko zakopnutia o voľné káble
- Rýchle a jednoduché upratanie káblov: jednoducho polož kábel na otvorený návlek, zatvor suchý zips a hotovo
- Káble nie je potrebné odpojiť zo zariadenia, aby si ich mohol zasunúť späť
- Ochrana káblov pred mačkami a psami: domáci miláčikovia sú chránení pred hryzením izolovaných káblov
- Ochranný návlek na káble môžeš podľa potreby skrátiť nožnicami
- Súčasťou sú 2 pásky so suchým zipsom na nastaviteľné upevnenie
Rozsah dodávky
- 1 textilný káblový kanál
- 2 suché zipsy
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review