Flores, budík riadený rádiovým signálom, priemer 11 cm, tichý chod, podsvietenie, šedo béžový
00222229
Budík s analógovým zobrazením času a času budenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Béžová Šedá |
| Farba | Béžovo-čierna |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 11 cm |
| Hmotnosť | 244 g |
| Rozmer - šírka | 11 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5.2 cm |
| Rozmer - výška | 12 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík s analógovým zobrazením času a času budenia
- Sivobéžový ciferník
- Klasický dizajn s elegantnými nohami
- Možnosť nastaviť jeden čas budíka
- Funkcia odloženia budíka (snooze)
- Podsvietenie aktivované stlačením tlačidla, svetlo sa automaticky vypne
Rozsah dodávky
- 1 rádiobudík "Flores"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov a pod. Elektronické zariadenia aj okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nedovoľ, aby produkt spadol a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať ani udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
Varovanie – batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (značenie + a -) batérií a vkladaj ich správne. Nedodržanie môže viesť k vytekaniu alebo výbuchu batérií.
- Používaj iba batérie uvedeného typu. Poznačky o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadenia, si odlož na neskoršie použitie.
Varovanie – batérie
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií aj protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nevytváraj skrat na batériách.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nedovoľ dostať sa do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj z produktu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
