fólia na 6 CD/DVD, DIN A4, balenie 10 ks
00049835
10 obalov na CD, každý pre 6 CD, veľkosť DIN A4
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Označovateľný index
Jasné archivovanie vďaka označovateľnému indexu
Viacnásobná perforácia
Viacperforácia pre uloženie vo všetkých bežných zložkách
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | Blu-Ray disk CD DVD |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 23.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 29.5 cm |
| Rozmer - výška | 0.01 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Náhradný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- 10 obalov na CD, každý pre 6 CD, veľkosť DIN A4
- Obsahuje 60 indexových kariet v rôznych farbách
- Môže sa použiť aj ako doplnkový balík pre Hama položku č. 49834, 62612 "CD obal"
Rozsah dodávky
- 10 obalov na CD indexy
- 60 indexových kariet
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review