Fotoakumulátor typ Canon NB-11L, Li-Ion 3,6 V/580 mAh
00077520
Lítiová iónová batéria má jednu z najlepších energetických hustôt, nemá pamäťový efekt a má len nízku samovybíjaciu mieru. Táto batéria ti umožní používať tvoj fotoaparát Canon dlhú dobu bez obáv, že ju bude treba nabiť alebo vymeniť už po niekoľkých záberoch.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Canon |
| Spôsob použitia | Digitálny fotoaparát |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita | 580 mAh |
| Napätie | 3.6 V |
| Energia | |
|---|---|
| Výkon | 2.1 Wh |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 24 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Označenie batérie | NB-11L |
| Prevedenie | Li-Ion |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokovýkonná lítium-iónová batéria s mimoriadne dlhou životnosťou
- Použitie s bunkami certifikovanými UL/IEC: pre zvýšenú bezpečnosť
- Bezpečnostná elektronika: na sledovanie procesu nabíjania a vybíjania
- Pozlátené kontakty: pre menšie straty kontaktu a prevenciu korózie
- Samonastaviteľná tepelná poistka (Polyswitch/PTC): dodatočná ochrana proti skratu a preťaženiu
- Fixácia buniek vďaka super-lepiacej páske: pre lepšiu odolnosť proti nárazom a mechanickú ochranu
- Neustála kontrola kvality: pre špičkovú kvalitu
- Náhrada za Canon NB-11L
Rozsah dodávky
- 1 lítiová batéria "DP 437"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
