Fotoakumulátor typ Panasonic DMW-BLG10, Li-Ion 7,2 V/700 mAh
00077541
Lítiová iónová batéria má jednu z najlepších energetických hustôt, nemá pamäťový efekt a len nízke samovybíjanie. Táto batéria ti umožní používať tvoju Panasonic kameru dlhú dobu bez obáv, že ju budeš musieť nabiť alebo vymeniť už po pár záberoch.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Vhodné pre | Panasonic |
| Spôsob použitia | Digitálny fotoaparát |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita | 700 mAh |
| Napätie | 7.2 V |
| Energia | |
|---|---|
| Výkon | 5 Wh |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 38 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Označenie batérie | DMW-BLG10 |
| Prevedenie | Li-Ion |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokovýkonná lítium-iónová batéria s mimoriadne dlhou životnosťou
- Použitie s bunkami značiek certifikovaných UL/IEC: pre zvýšenú bezpečnosť
- Bezpečnostná elektronika: na monitorovanie nabíjacieho a vybíjacieho procesu
- Kontakty pozlátené zlatom: pre menšie straty kontaktu a prevenciu korózie
- Samonastaviteľná tepelná poistka (Polyswitch/PTC): dodatočná ochrana proti skratu a preťaženiu
- Fixácia článkov vďaka super-lepiacej páske: pre lepšiu odolnosť proti nárazom a mechanickú ochranu
- Neustála kontrola kvality: pre špičkovú kvalitu
- Náhrada za Panasonic DMW-BLG10
Rozsah dodávky
- 1 lítiová batéria "DP 541"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
