Fotobatoh "Ohio", 150, čierna/červená
00121345
Batoh na ergonomický, pohodlný transport a bezpečnú ochranu fotoaparátového vybavenia spolu s tabletom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,9 cm (11") |
| Vhodné pre | Foto |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Červená |
| Série | Ohio |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 600 g |
| Kód Veľkosti | 150 |
| Vnútorná šírka | 22 cm |
| Vnútorná výška | 24 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Objem | 5 l |
| Rozmer - šírka | 26 cm |
| Rozmer - hĺbka | 18 cm |
| Rozmer - výška | 37 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak s priečinkom na tablet |
| Vybavenie | Nastaviteľné ergonomicky tvarované ramenné popruhy |
| Doplnkové vlastnosti | Dažďová pokrývka |
| Doplnky | Rain hood |
Ďalšie informácie o produkte
- Batoh na ergonomický, pohodlný transport a bezpečnú ochranu fotoaparátového vybavenia spolu s tabletom
- Polstrovaná priehradka na fotoaparát s dvojitým zipsom
- 6 odnímateľných vnútorných prepážok v priehradke na fotoaparát, 1 neoprenová prepážka s suchým zipsom zabezpečuje fotoaparát na mieste
- Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy s ergonomicky tvarovaným polstrovaním
- Dĺžkovo nastaviteľný bedrový pás
- Dĺžkovo nastaviteľný hrudný pás
- Mäkké, polstrované nosné madlo
- Pod krytom je neoprenová priehradka na tablet do veľkosti 10,1"
- Ďalší predný vrecko s priehradkou na zips z sieťoviny a organizérom z neoprenového materiálu
- Dve bočné vrecká z sieťovinového materiálu
- Výškovo nastaviteľný držiak na statív na boku batohu
- Vhodné ako príručná batožina
- Nepremokavý obal chráni batoh pred dažďom a prachom
Rozsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát "Ohio"
- 6 vnútorných priečinkov
- 1 vnútorný priečinok z neoprénu
- 1 pláštenka proti dažďu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review