Fotobatoh "Samara", 170, čierny
00185088
Batoh pre pohodlný transport a bezpečnú ochranu fotoaparátového vybavenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Materiál | Polytex (600D) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Samara |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 390 g |
| Kód Veľkosti | 170 |
| Vnútorná šírka | 25 cm |
| Vnútorná výška | 30 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Objem | 8 l |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak |
Ďalšie informácie o produkte
- Batoh pre pohodlný transport a bezpečnú ochranu fotoaparátového vybavenia
- Polstrovaná priehradka na fotoaparát so zipsom na oboch stranách
- 7 odnímateľných vnútorných prepážok v priehradke na fotoaparát
- Ramenný popruh s možnosťou nastavenia dĺžky
- Rukoväť
- Pod krytom je priehradka so zipsom na ďalšie príslušenstvo
- Dve bočné vrecká z priedušného sieťového materiálu
- Držiak na statív na boku batohu
Rozsah dodávky
- 1 batoh na kameru "Samara"
- 7 vnútorných priečok
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review