Fotobatoh „Terra“, 140, sivý
00121309
Keď si na cestách so svojím kamerovým vybavením, na túre alebo dlhšom výlete, je oveľa jednoduchšie nosiť si výbavu na chrbte. Nemusíš nechávať žiadne vybavenie doma, keď hľadáš ten dokonalý záber. Dokonca tam má miesto aj na zásoby, aby ti čakanie spríjemnilo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Vnútorná a vonkajšia tkanina tohto výrobku sú vyrobené zo 100% preukázateľne recyklovaného polyesteru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 32,77 cm (12,9") |
| Vhodné pre | Foto |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Série | Terra |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 750 g |
| Kód Veľkosti | 140 |
| Vnútorná šírka | 22 cm |
| Vnútorná výška | 22 cm |
| Vnútorná hĺbka | 13.5 cm |
| Objem | 13 l |
| Rozmer - šírka | 27 cm |
| Rozmer - hĺbka | 23 cm |
| Rozmer - výška | 42 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak s priečinkom na tablet |
| Vybavenie | Predné vrecko |
| Doplnkové vlastnosti | Dažďová pokrývka |
| Doplnky | Rain hood |
Ďalšie informácie o produkte
- Batoh na ergonomický, pohodlný transport a bezpečnú ochranu fotoaparátového vybavenia spolu s tabletom
- Rýchly prístup k polstrovanému priehradku na fotoaparát z vonkajšej strany batohu
- Priehradka, ktorú možno naplniť zhora, na osobné veci a pod.
- Vo vnútri na zadnej strane je priehradka na tablet do veľkosti 12,9"
- 1 odnímateľný vnútorný prepážka v priehradke na fotoaparát
- 1 odnímateľný vnútorný prepážka v hlavnej priehradke
- Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy s ergonomicky tvarovaným polstrovaním
- Ergonomicky polstrovaná zadná časť z priedušného sieťovaného materiálu
- Nastaviteľný hrudný popruh
- Špeciálna rukoväť na zadnej strane hore
- Dodatočná rukoväť na boku
- Vo vnútri pod krytom sú dve priehradky na príslušenstvo, ako sú batérie a SD karty
- Zipsová kapsa na prednej strane s vnútornými priehradkami na karty a perá
- Šírkovo nastaviteľná bočná kapsa na statívy alebo fľaše s vodou
- Nastaviteľná slučka na pripevnenie statívu a pod.
- Vhodné ako príručná batožina
- Popruh na vozík na zadnej strane
- Nepremokavý obal chráni batoh pred dažďom a prachom
- Podstava, ktorú možno utrieť
Rozsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát "Terra"
- 2 vnútorné priečky
- 1 pláštenka proti dažďu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review