Fotorámik "Muro", so šnúrou a sponkami, biely, 16,5 x 21,5 cm
00193219
Fotorámik na kreatívne a dekoratívne dizajnové steny
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Drevo iba z udržateľného lesníctva s FSC
FSC-certifikovaný: Tento produkt pochádza z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | One Leash |
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Série | Muro |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 16,5 x 21,5 |
| Rozmer - šírka | 21.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.2 cm |
| Rozmer - výška | 16.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Druh skla | Nedostupné |
| Typ rámu | Portrétová fotogaléria-rám |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Fotorámik na kreatívne a dekoratívne dizajnové steny
- Aj pre malé poznámkové lístky alebo pohľadnice
- Pre variabilnú a personalizovanú dekoráciu na stenu
- Fotky, pohľadnice a podobne sa dajú rýchlo meniť vďaka klipom
- Tento rám na fotky je skvelý na rozprávanie príbehov, napríklad návštevy koncertov s fotkou, vstupenkou na koncert alebo podpisom
- Ideálne ako darček, napríklad ako peniaze alebo ako spomienka na spoločný výlet
- Na zavesenie v krajinnom formáte
Rozsah dodávky
- 1 rámik na obrázok "Muro"
- 2 klipy
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
