Fun 70, Bluetooth selfie tyčka
00004315
Dokonalé natiahnutie ruky s integrovaným Bluetooth uvoľnením pre stabilné selfie bez chvenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Foto Video |
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Selfie Stick |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 138 g |
| Upevňovací rozsah do | 8.5 cm |
| Upevňovací rozsah od | 5.5 cm |
| Max. dĺžka | 70 cm |
| Min. dĺžka | 20.5 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 19 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Dokonalé natiahnutie ruky s integrovaným Bluetooth uvoľnením pre stabilné selfie bez chvenia
- Teleskopická tyč vysúvateľná až do 70 cm pre širší záber, napr. na selfie a skupinové selfie, koncerty
- Teleskopická tyč odolná proti skrúteniu vďaka vodiacej drážke
- Pripojenie cez Bluetooth priamo so smartfónom, nie je potrebná žiadna ďalšia aplikácia
- Umožňuje neobvyklé uhly fotografovania a selfie
- Na selfie fotky a videá, blogy, ideálne na výlety, pre život na cestách a akčnú fotografiu
- Lepšie zaostrovanie, rýchlejšie snímky, výsledkom sú lepšie fotografie a ostré, nezamazené selfie
- Tento selfie monopod otvára úplne nové perspektívy
- Rýchloupínacia svorka na smartfón pre rýchle pripevnenie k telefónu
- Protišmyková gumová rukoväť pre pevný a bezpečný úchop
- Extrémne flexibilný, pre šírku smartfónu od 5,5 do 8,5 cm (v horizontálnom formáte)
- Kompaktný dizajn
- Svorka so pružinovým držiakom zabezpečuje pevný úchop
- Nezávislý na režime samospúšte
- USB pripojenie: micro USB 2.0
Rozsah dodávky
- 1 selfie „Fun 70“
- 1 USB kábel
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Funkcia integrovaného Bluetooth uvoľnenia závisí od softvéru na tvojom zariadení.
Pozri si informácie o produkte od výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje diaľkové ovládanie uvoľnenia, alebo sa pozri na internete.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické zariadenia povolené.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt likviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Neurob na produkte žiadne úpravy. Tým stratíš všetky nároky na záruku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review