Funkčná klávesnica "WK-200", bezdrôtová, na batérie, 8 multimediálnych tlačidiel, čierna, QWERTY US
U8173055
Standard keyboard in full format: full-size wireless keyboard for the wireless control of computers or laptops, simply connect as an external keyboard - a straightforward all-rounder at any desk
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre klávesnice, aby sa ušetrilo miesto
Wireless keyboard with batteries
Simply swap: the cordless keyboard is battery-operated and does not need to be charged up in between - ideal for mobile working without the tiresome need to connect and disconnect cables
Gentle typing feeling
Simply silky: quiet keys ensure undisturbed and relaxed working with the wireless keyboard - for intuitive, fluid and quiet typing
Samostatné multimediálne kľúče
Jednoduché stlačenie tlačidla: Používanie multimediálnych funkcií cez vlastné mediálne klávesy bez preradenia – pre jednoduchú kontrolu prehrávania, či už hudby, videí alebo živého vysielania
Wireless keyboard without cables
For comfortable working: the wireless keyboard can be connected quickly and easily via the USB-A receiver to the PC - guaranteeing maximum flexibility at the desk
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 1080 d |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Separátne multimediálne tlačidlá Sklápacie nožičky |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 43.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 14.5 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérií) | 471 g |
| Rozmer - výška | 2.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 20 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Potlač s UV ochranou |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Standard keyboard in full format: full-size wireless keyboard for the wireless control of computers or laptops, simply connect as an external keyboard - a straightforward all-rounder at any desk
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Reliable 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on conditions of use and environment)
- Separate On/Off switch for the wireless PC keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard
- The radio receiver connects the keyboard and laptop, etc. - simple Plug and Play
Rozsah dodávky
- 1 "WK-200" wireless keyboard
- 1 USB-A receiver
- 1 AA Mignon battery
Systémové požiadavky
- Operating system: - Windows 11/10; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



