Guľová hlava, výška 38 mm
00005011
Umožňuje dokonalé zarovnanie záberov v portrétnom aj krajinnom formáte
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Fotostatív |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Guľová hlava |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 20 mm |
| Hmotnosť | 36 g |
| Rozmer - výška | 38 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Umožňuje dokonalé zarovnanie záberov v portrétnom aj krajinnom formáte
- (B) 1/4" (6,4 mm) skrutkový otvor
- (A) 1/4" (6,4 mm) skrutka na kameru
Rozsah dodávky
- 1 guľová hlava
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
