"Hardcase Ambato" Camera Bag, 80R, yellow
00121318
Odolný tvrdý obal pre videokameru alebo systémovú kameru
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Spôsob použitia | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylenvinylacetat (EVA) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Žltá |
| Farba | Žltá |
| Série | Hardcase Ambato |
| Farba | Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 190 g |
| Kód Veľkosti | 80R |
| Vnútorná šírka | 12 cm |
| Vnútorná výška | 7 cm |
| Vnútorná hĺbka | 6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Hardcase |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Odolný tvrdý obal pre videokameru alebo systémovú kameru
- Pevný vonkajší plášť z EVA pre bezpečnú ochranu kamery
- Vnútorný priestor na ukladanie médií a podobne
- Dva nastaviteľné vnútorné prepážky
- S odnímateľným ramenným popruhom
- Rýchlo uchopiteľná rukoväť
- Očká na opasok
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na fotoaparát Hardcase Ambato
- 1 ramenný popruh
- 2 vnútorné priečky
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review