HD webkamera "Spy Protect"
00053950
Vytváranie obrázkov a videí na notebooku / PC a ideálne na streamovanie alebo chatovanie cez rôzne aplikácie na okamžité správy (ako napríklad Skype, Teams, Zoom)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
HD kvalita
HD kvalita vo vysokom rozlíšení vo formáte 16:9
LED osvetlenie
LED osvetlenie zabezpečuje lepšiu kvalitu obrazu pri slabom osvetlení
Hlas cez IP
Integrovaný mikrofón umožňuje hlas cez IP, napr. Skype, Teams, Zoom, YouTube
Ochrana špiónov
Zamykateľný objektív chráni pred špionážnymi útokmi hackerov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obrazové rozlíšenie | 1280 x 720 Pixel |
| Počet snímkov | Max. 30 snímok za sekundu |
| Kompatibilný operačný systém | Mac Windows |
| Video rozlíšenie | 1280 x 720 Pixel |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Rozmer - dĺžka | 5.5 cm |
| Rozmer - šírka | 5.5 cm |
| Rozmer - výška | 8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nastaviteľný uhol sklonu |
| Uhol záberu | 52° |
| Focus | Manual Focus |
| Mikrofón | Mono |
| Typ mikrofónu | Mono |
| Ďalšie funkcie | Automatické nastavenie expozície Režim UVC SPY - Ochrana LED osvetlenie Zabudovaný mikrofón |
| Rozsah otáčania | 360 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Vytváranie obrázkov a videí na notebooku / PC a ideálne na streamovanie alebo chatovanie cez rôzne aplikácie na okamžité správy (ako napríklad Skype, Teams, Zoom)
- Podpora HD širokého rozlíšenia obrazu 720 p (1280 x 720) pre snímky s maximálnou kvalitou obrazu
- Stojan / svorka na upevnenie na TFT / notebookové obrazovky
- Plug & Play: inštalácia bez ovládačov vďaka UVC
Rozsah dodávky
- 1 HD webkamera "Spy Protect"
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, MAC OS 10.4.3 a novšie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review