HDMI 4K prepínač 3x1, 3 vstupy
00121770
Pre manuálne a automatické prepínanie digitálnych video a audio signálov na AV zariadeniach (HDTV)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Hliníkové puzdro
Elegantné a robustné hliníkové puzdro
Ultra HD - 4k
HDMI™ prepínač pre dokonalú, vysokorozlišovaciu kvalitu Ultra HD kina
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Externý napájací zdroj (voliteľný) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 7.35 cm |
| Výška (telo) | 1.45 cm |
| Hĺbka (telo) | 3.2 cm |
| Rozmer - šírka | 13 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 5.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | HDMI prepínač |
| Doplnkové vlastnosti | Diaľkové ovládanie |
| Doplnky | Diaľkové ovládanie |
| Zapínanie/spínanie | Manuálny |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre manuálne a automatické prepínanie digitálnych video a audio signálov na AV zariadeniach (HDTV)
- Pre pripojenie až 3 HDMI™ prehrávacích zariadení (napr. Blu-ray prehrávač, DVD prehrávač, TV prijímač, počítač, tablet, Playstation, Xbox) k HDMI™ zariadeniu, ako je TV, monitor, projektor
- S diaľkovým ovládaním pre pohodlné prepínanie medzi pripojenými zariadeniami
- Podporuje všetky rozlíšenia až do max. 3840 x 2160 @ 60 Hz
- Podporuje nasledujúce video formáty: 12-bitové full HD video, 3D video a 4Kx2k@30/60 Hz ultra HD video
Rozsah dodávky
- 1 4K-HDMI™ prepínač
- 1 diaľkové ovládanie
- 1 batéria CR2025
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Neohýbaj a nepritláčaj kábel.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj v súlade s miestnymi predpismi o likvidácii odpadu.
- Na produkte nevykonávaj žiadne úpravy. Tým stratíš všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické zariadenia povolené.
- Deti určite drž mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a v prípade poškodenia ho ďalej nepoužívaj.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok len pri miernych klimatických podmienkach.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu batérií (označenie + a -) a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne akumulátory (alebo batérie) určeného typu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré nebudú dlhší čas používané (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Neukladaj batérie do skratu.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj a nedovoľ, aby sa batérie dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Vyber a zlikviduj vyčerpané batérie z výrobku bezodkladne.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
Varovanie – Gombíkové batérie
- Batériu neprehĺtaj, hrozí popálenie spôsobené nebezpečnými látkami.
- Tento produkt obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môžu sa už do 2 hodín objaviť vážne vnútorné popáleniny, ktoré môžu viesť k smrti.
- Drž nové aj použité batérie mimo dosahu detí.
- Ak sa batériový priečinok bezpečne nezatvára, produkt ďalej nepoužívaj a drž ho mimo dosahu detí.
- Ak máš podozrenie, že batérie boli prehltnuté alebo sú v niektorej časti tela, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review