HDMI audio extraktor "AE90", HDMI na audio, Toslink + 3,5 mm, strieborný
00205100
Audio extraktor na extrahovanie audio signálov zo signálu HDMI a na ich odoslanie do samostatných audio výstupných zariadení, ako sú slúchadlá, soundbary alebo reproduktory – ideálne pre HDMI zdroje bez vlastného audio výstupu, napríklad streamingové kľúče, set-top boxy alebo herné konzoly
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ultra HD - 4K
Pre dokonalú, vysoko rozlíšenú Ultra HD kinematografiu 4096 x 2160 (4K) pixelov
Hliníkový povrch
Kvalitné a robustné hliníkové puzdro s elegantným vzhľadom
USB napájanie
Zdroj napájania je pohodlne zabezpečený cez USB port na zariadení
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.6 cm |
| Rozmer - výška | 5.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | 3D technológia |
| Ďalšie funkcie | 3D technológia |
Ďalšie informácie o produkte
- Audio extraktor na extrahovanie audio signálov zo signálu HDMI a na ich odoslanie do samostatných audio výstupných zariadení, ako sú slúchadlá, soundbary alebo reproduktory – ideálne pre HDMI zdroje bez vlastného audio výstupu, napríklad streamingové kľúče, set-top boxy alebo herné konzoly
- Umožňuje pripojiť HDMI zdroje bez vlastného audio výstupu, napr. Amazon Fire Stick, Apple TV, Wii U alebo Chromecast, k audio zariadeniam
- Počúvaj hudbu alebo rádio bez zapínania televízora
- Flexibilita v oblasti audio výstupu: integruj rôzne audio systémy ako soundbary, slúchadlá alebo domáce kiná
- Lepšia kvalita zvuku bez oneskorenia: oddelenie zvuku a obrazu pre cielený audio výstup
- Podpora rôznych audio formátov (PCM2, 5.1, 7.1, Dolby 5.1, DTS 5.1, D-TrueHD, DTS-HD) a audio výstupov (Toslink a 3,5 mm jack)
- Podpora video formátov až do 4k@30Hz
- Ihneď pripravené na použitie s Plug & Play: nie je potrebný žiadny softvér
- Napájanie cez USB, napr. z plochého televízora alebo cez USB napájací adaptér
Rozsah dodávky
- 1 audio extraktor HDMI „AE90“
- 1 kábel USB-A na USB-C
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review