HDMI kábel High Speed 4K 5 m
00205007
Ultra-HD kinový zážitok na smartfóne, tablete a notebooku s týmto HDMI™ káblom: ostré kontrasty, brilantné, detailné farby – aj malé obrazovky stačia na to, aby si mal pocit, že si priamo v centre diania.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
HDR Vysoký dynamický rozsah
HDR optimalizuje zobrazenie kontrastu, hĺbky farieb, jasu a ostrosti pre živé snímky
HEC HDMI™ Ethernet kanál
HEC podporuje sieťové pripojenia cez HDMI™ pre zníženie náročnosti na káblovanie
ARC audio návratový kanál
ARC pre spätnú väzbu audio signálu bez ďalšieho audio kábla (ODT, RCA a pod.)
Štíhly dizajn
Slim dizajn je obzvlášť vhodný pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny, tablety a notebooky
Ultra HD - 4k
HDMI™ kábel pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Max. rozlíšenie | 4K (4096 x 2160) |
| Druh tienenia | Plné tienenie |
| Technológia | HDMI™ Ethernet Channel (HEC) HDR Audio Return Channel (ARC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Verzia | High Speed with Ethernet |
| Ďalšie funkcie | Vhodné pre HDTV |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokorýchlostný prenos digitálnych audio a video dát medzi napr. Blu-ray prehrávačom, satelitným prijímačom a televízorom
Rozsah dodávky
- 1 ultra vysokorýchlostný HDMI™ kábel
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






