High Speed HDMI™ kábel, 4K, Ethernet, pozlátený, 7,5 m
00205008
So štyrikrát väčším detailom ako HD a vďaka 8 miliónom pixelov je ultra HD ďalšou generáciou kvality obrazu. 4K HDMI™ kábel od Hama ti umožní vychutnať si bezchybnú kvalitu obrazu aj v 3D.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Feritové jadro
Feritové jadro na zničenie konečného rušenia a čistý prenos signálu
HEC HDMI™ Ethernet kanál
HEC podporuje sieťové pripojenia cez HDMI™ pre zníženie náročnosti na káblovanie
ARC audio návratový kanál
ARC pre spätnú väzbu audio signálu bez ďalšieho audio kábla (ODT, RCA a pod.)
Ultra HD - 4k
HDMI™ kábel pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Max. rozlíšenie | 4K (4096 x 2160) |
| Druh tienenia | Plné tienenie |
| Technológia | HDMI™ Ethernet Channel (HEC) HDR Audio Return Channel (ARC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 7.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Filter | 2 |
| Verzia | High Speed with Ethernet |
| Ďalšie funkcie | Prenos 3D signálu Vhodné pre HDTV |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokorýchlostný prenos digitálnych audio a video dát medzi napr. Blu-ray prehrávačom, satelitným prijímačom a televízorom
- 3D prenos cez rozšírenú šírku pásma
- Vysokorýchlostný prenos až do 18 Gbit/s pre všetky obrazové a zvukové štandardy od šírky pásma 600 MHz
- Rozlíšenie obrazu: 3840 x 2160 - max. 60 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz
- Farebný priestor: 30/36/48 bit
- Prenos 8PCM, Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD a dts-HD audio dát
- Prenos typu prehrávača cez ACE (Automatic Content Enhancement)
- Podpora HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control)
Rozsah dodávky
- 1 vysokorýchlostný kábel HDMI™
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






