High Speed HDMI™ kábel Typ A – Typ D (Micro), Ethernet, 2 m
00074240
Vysokorýchlostný prenos digitálnych fotografií, videa a zvukových dát medzi digitálnym fotoaparátom/kamerou a televízorom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pozlátené zátky
Pozlátené konektory s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Ultra HD - 4k
HDMI™ kábel pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelov
Fully shielded
Plne tienené audio a video vodiče pre redukciu elektromagnetických rušivých signálov
Sieťovateľné až do 100 Mbit/s
Integrovaný kanál na prenos sieťových dát rýchlosťou až 100 Mbit/s
3D prenos
3D prenos cez rozšírenú šírku pásma
Zvukový návratový kanál
Návrat audio signálu bez ďalšieho audio kábla (ODT, RCA a pod.)
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Max. rozlíšenie | 4K (4096 x 2160) |
| Druh tienenia | Plné tienenie |
| Technológia | HDMI™ Ethernet Channel (HEC) Audio Return Channel (ARC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Filter | Žiadne |
| Verzia | High Speed with Ethernet |
| Ďalšie funkcie | Prenos 3D signálu Vhodné pre HDTV |
| Kvalita | 3 hviezdičky |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokorýchlostný prenos digitálnych fotografií, videa a zvukových dát medzi digitálnym fotoaparátom/kamerou a televízorom
- Pre pripojenie zariadení s HDMI™ typ A k zariadeniam so zásuvkou HDMI™ typ D (micro)
- Rozlíšenie obrazu: 3840 x 2160 - 24 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz
- Farebný priestor: 30/36/48 bitov
- Prenos nasledujúcich audio dát: 8PCM, Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD-Audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD, dts-HD
- Prenos typu prehrávača cez ACE (Automatic Content Enhancement)
- Podpora HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control)
- Vysokorýchlostný prenos až do 18 Gbit/s pre všetky obrazové a zvukové štandardy s priepustnosťou 600 MHz a viac
Rozsah dodávky
- 1 vysokorýchlostný kábel HDMI™
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






