hliníková káblová lišta, polkruhová, 110/3,3/1,8 cm, čierna
00083170
Momentálne môžu byť všetky tvoje káble rozmiestnené ako krútiaca sa masa, ktorá nebezpečne vedie po podlahe. Upevnením ich do káblových kanálov môžeš jednoducho vytvoriť atraktívnejšie a príjemnejšie prostredie. Získaj tento káblový kanál ešte dnes, má všetko, čo potrebuješ na správu svojich káblov!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 110 cm |
| Rozmer - šírka | 3.3 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- pre bezpečné kladenie káblov a vodičov a ich ochranu pred poškodením
- Môže sa použiť univerzálne ako stena, sokel alebo podlahový kanál
- Kanál poskytuje dostatok miesta pre všetky typy káblov na obraz, dáta, audio alebo napájanie
- Pre max. 5 káblov, napr. 1 x napájanie, 1 x anténa, 2 x HDMI™, 1 x sieť
- Káblový kanál s eloxovaným hliníkovým krytom umožňuje „neviditeľné“ vedenie káblov a sám sa stáva dizajnovým prvkom, napr. pre vedenie káblov k nástenným televízorom alebo stropným projektorom
- Montáž na stenu je možná pomocou pribaleného montážneho materiálu alebo pripevnením kusu obojstrannej lepiacej pásky
- Montáž na podklad s max. 4 upevňovacími klipsami; hliníková horná časť sa jednoducho zacvakne
- Dá sa skrátiť na akúkoľvek dĺžku kovovou pílkou
Rozsah dodávky
- 1 hliníková káblová lišta
- štyri úchytné spony
- montážny materiál
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















