Hliníková os zadnej trubky, 275 cm, systém Hama
00021211
Odvíjač na fotopozadia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 10 kg |
| Upevňovací rozsah do | 65 mm |
| Upevňovací rozsah od | 54 mm |
| Max. šírka | 275 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. nosnosť | 5.5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Odvíjač na fotopozadia
- Pre 3x držiaky na pozadie, položka č. 00021200 Systém Hama
- Hliníkové rúry od konca po koniec zabraňujú prehýbaniu a tým aj krčeniu kartónového pozadia
- Zastavenie odvíjania
- Kovový reťaz
- Svorka na kartónové rúrky
- Maximálna nosnosť 14 kg
- Hmotnosť
- 2,75 m pre pozadie na rolkách na kartónovom jadre s vnútorným priemerom 54 - 65 mm
Rozsah dodávky
- 1 zadná hliníková trubková náprava
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Hliníková náprava je vhodná pre držiak na rolky pozadia 00021200.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
