Hliníkový káblový kanál, hranatý, 110 x 5 x 2,6 cm, strieborný
00220986
Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Quickly attached
Screw or glue - e.g. to the back of equipment, desks, etc.
Optimal cable management
Space for up to 8 cables such as image, data, audio or power cables
Access to cables at any time
The upper part is simply clipped onto the lower part and can be quickly removed if necessary
Anodised aluminium
Stylish, sturdy aluminium housing for special protection of your cables
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 110 cm |
| Rozmer - šírka | 5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.6 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
- Skry káble: či už na stene, na lište alebo na podlahe – káblový kanál možno použiť kdekoľvek
- Štýlové vedenie káblov s eloxovaným hliníkovým krytom: harmonicky a „neviditeľne“ zapadne do životného prostredia, napríklad na vedenie káblov k nástenným televízorom alebo stropným projektorom
- Jednoduchá montáž: pomocou priloženého montážneho materiálu alebo aplikáciou obojstrannej lepiacej pásky
- Možno skrátiť na akúkoľvek dĺžku kovovou pílou
Rozsah dodávky
- 1 hliníkový káblový kanál
- Montážne príslušenstvo
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















