Home&Office laminátor DIN A4, studená/horúca laminácia, 5 fólií
00050561
Dokumenty, cedule alebo rodinné fotografie – zalaminuj dôležité dokumenty a ochráň ich pred ohnutými rohmi, prachom a tekutinami. Laminátor používa 2 metódy: horúce laminovanie pre trvalý výsledok, studené laminovanie, keď chceš fóliu znova odstrániť.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Tlačidlo odomknúť
Tlačidlo na uvoľnenie pre jednoduché odstránenie problémov počas laminácie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť Kancelária |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť | DIN A4 |
| Max. hrúbka fólie | 80-125 µ |
| Rozmer - šírka | 34.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 14 cm |
| Rozmer - výška | 6.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Laminovanie za studena Laminovanie za tepla |
| Prevedenie | Stolné zariadenie |
| Max. doba zahriatia | 3 - 4 min |
| Max. šírka laminovania | 240 mm |
| Max. rýchlosť laminovania | 250 mm/Min. |
| Max. hrúbka laminovania | 0.6 mm |
| Počet valcov | 2 |
Ďalšie informácie o produkte
- Na zmršťovanie obalov dokumentov, certifikátov, jedálnych lístkov, obrázkov atď., do veľkosti DIN A4
- Horúci a studený laminátor s dvoma valčekmi
- Maximálny čas nahriatia: približne 3 - 4 minúty
Rozsah dodávky
- 1 laminovačka
- 5 horúcich laminovacích obalov (DIN A4)
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Tento produkt je určený na laminovanie dokumentov ako v domácnosti, tak aj v komerčnom sektore, pokiaľ sú použitia porovnateľné s bežným domácim využitím (napr. v kanceláriách, dielňach a hoteloch a pod.).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review