Inteligentná dohľadová kamera pre bábätká, Wi-Fi, aplikácia, nočné svetlo, audio, 1080p
00176673
Detská kamera s nočným svetlom a zvukovou funkciou: inteligentná kamerka na dohľad znamená, že si vždy v obraze, kdekoľvek si, ako sa bábätku darí vďaka aplikácii a hlasovému ovládaniu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexibilný husí krk
Flexibilný husí krk pre optimálne umiestnenie
Inteligentný dom bez brány
Naša bezpečnostná kamera funguje úplne bez brány (hubu) cez Wifi priame pripojenie: nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenie a šetríte ďalšie náklady
Detekcia pohybu
Wi-Fi sledovacia kamera reaguje na pohyby: Ak kamera zaznamená pohyb, môžete sa informovať prostredníctvom push notifikácií alebo nechať automaticky spustiť nahrávanie
Slot na Micro SD kartu
Viac lokálneho úložiska úplne bez cloudu so slotom na MicroSD kartu: Pamäťové karty do 128 GB ponúkajú dostatok miesta pre rozsiahle video nahrávky
Infračervené nočné videnie
Detailné nahrávky v tme: V noci sa môžete spoľahnúť aj na kamerový dohľad vďaka infračervenému nočnému videniu, ktoré funguje nezávisle od integrovaného svetla
Nahrávanie vo Full HD 1080p
Ostré záznamy: Kto je pred kamerou – pri nahrávkach vo Full HD 1080p vidíte všetko a každého
Jednoduché ovládanie cez aplikáciu odkiaľkoľvek
Či už ide o pohovku alebo plážové ležadlo: S aplikáciou Hama Home a Wi-Fi kamerou máte kontrolu nad svojimi vnútornými priestormi odkiaľkoľvek a kedykoľvek
2-cestný zvuk
Komunikácia odkiaľkoľvek: Mikrofón a reproduktor umožňujú kontakt cez Wi-Fi kameru a smartfón alebo tablet, podobne ako interkom
Je možné ho podľa potreby rozšíriť o ďalšie inteligentné domáce produkty
Krok za krokom k inteligentnej domácnosti: S aplikáciou Hama Home môžete rozšíriť a prepojiť svoju inteligentnú domácnosť s ľubovoľným množstvom produktov Hama smart home, napríklad prepínať inteligentné LED lampy a svetlá pomocou pohybových senzorov
Pohodlné hlasové ovládanie
Či už Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri: Použite hlasové ovládanie na jednoduché zobrazenie živého obrazu Wi-Fi kamery na zariadeniach s obrazovkou
Detekuje ľudské pohyby
Čo sa tam hýbe? Pohybový senzor dokáže rozlíšiť ľudí od ostatných a dá sa podľa toho nastaviť
Funkcia nočného svetla
Jemné svetlo pre tiché noci: Fotoaparát v roztomilom teddy dizajne má integrované nočné svetlo, ktoré poskytuje upokojujúce svetlo – ideálne na zabezpečenie bezpečnosti bábätka
Audio pomôcka na spánok
Uspávanky na stlačenie tlačidla: prehrávajte upokojujúci biely šum alebo jemné spánkové melódie priamo z bezpečnostnej kamery
Teplotný senzor
Príjemná klíma v zornom poli: Inteligentná kamera pre bábätko odošle upozornenie, ak je teplota príliš vysoká alebo príliš nízka – pre zdravé a príjemné prostredie na spánok
Súkromný režim
Dajte bezpečnostnú kameru do režimu spánku: jednoducho aktivujte súkromný režim, ak nechcete, aby Wi-Fi kamera natáčala alebo nahrávala
Detekcia zvuku
Wi-Fi sledovacia kamera reaguje na akustické signály: Ak kamera zaznamená hlasy alebo zvuky, môžete sa informovať prostredníctvom push notifikácií alebo automaticky spustiť nahrávanie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Rozlíšenie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 |
| Šifrovanie | WPA2 |
| Kapacita pamäte | 128 GB |
| Úložisko | Micro SD |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 12 cm |
| Kapacita pamäte (fees) | 128 GB |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Uhol pokrytia | 100 ° |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Náklon (max.) | 0 ° |
| Senzor | Senzor pohybu |
| Hlasový asistent | Google Home Amazon Alexa (AVS) |
| Okolitá teplota počas prevádzky | Cca. -20°C až cca. +50°C |
| Ďalšie funkcie | Funkcia nočného svetla |
| Rozsah otáčania | 360 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Detská kamera s nočným svetlom a zvukovou funkciou: inteligentná kamerka na dohľad znamená, že si vždy v obraze, kdekoľvek si, ako sa bábätku darí vďaka aplikácii a hlasovému ovládaniu.
- Jednoduchá inštalácia na WiFi sieť: Keďže nie je potrebný žiadny hub, zariadenia sa nastavia za pár minút
- Vysoká kompatibilita: funguje s Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show, Google Nest Hub, Siri Shortcuts, iOS a Android. Môže byť tiež pripojená ku všetkým smart domácim produktom kompatibilným s Alexou a Google Assistant od iných výrobcov
- Na postavenie aj zavesenie vrátane držiaka
- Tvoje dáta sú uložené výhradne na nemeckých serveroch
- Kamera má štandardný závit 1/4”-20 UNC
Rozsah dodávky
- 1 inteligentná bezpečnostná kamera
- 1 USB-C kábel
- 1 inštalačný materiál
- 1 rýchly návod
- 1 bezpečnostné pokyny
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Android 8.1/iOS 16.1
Poznámky pre spotrebiteľov
Amazon Alexa/Google Assistant:
Na to musí byť v aplikácii Alexa aktivovaná Alexa skill "Hama Home" alebo v aplikácii Google Home aktivovaná služba "Hama Home". Používateľský účet pre aplikáciu Hama Home je potom prepojený s Alexou / Google. Umožňuje zobrazenie videa z WiFi kamery na reproduktore Amazon / Google s obrazovkou. Produkt používaj iba s priloženým USB káblom.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
