Inteligentná LED stolná lampa, RGBW osvetlenie, nepriame svetlo, stmievateľná, 6W
00176664
Vždy magická atmosféra: S našou inteligentnou LED stolovou lampou dokážeš vždy vytvoriť naozaj pôsobivú náladu vo svojom domove pomocou nepriamého svetla a mimoriadne širokého farebného spektra – od chodby až po obývačku.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Je možné ho podľa potreby rozšíriť o ďalšie inteligentné domáce produkty
Krok za krokom k inteligentnej domácnosti: S aplikáciou Hama Home môžete rozšíriť a prepojiť svoju inteligentnú domácnosť s toľkými produktmi Hama smart home, koľko chcete
Výber zo 16 miliónov farieb
Inteligentný farebný nával: Vyberte si zo 16 miliónov farieb podľa vašej nálady alebo príležitosti – napríklad žiarivá oranžová na začiatok dňa alebo farebná zmena farieb na párty
Jednoduché ovládanie cez aplikáciu odkiaľkoľvek
Či už ide o pohovku alebo S-Bahn: S aplikáciou Hama Home môžete ovládať Wi-Fi LED lampu odkiaľkoľvek a mať vždy kontrolu nad osvetlením
Pohodlné hlasové ovládanie
Či už Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri: Pohodlné ovládanie širokej škály svetelných efektov pomocou inteligentnej lampy pomocou hlasového ovládania
Nastavenie farebnej teploty 3000K – 6500K
Od útulnej po aktívnu: Vyberte si presne farebnú teplotu LED stolovej lampy, ktorá zodpovedá vašim aktivitám, napríklad teplá biela pre uvoľnený večer alebo denné svetlo na čítanie
Nepriame osvetlenie
Nastavte svetelné akcenty alebo nenápadne osvetľujte: S LED svetlom na príborníku, komode a stolíku môžete vytvoriť dokonalé nepriame osvetlenie na stene alebo iných povrchoch – mäkké svetlo pre útulnú atmosféru, ktorá vám prinesie dobrý pocit
Moderné svetelné efekty
Spektakulárne žiarenie s LED dekoratívnym svetlom pre hranie hier, streamovanie, izby tínedžerov: farebná zmena farieb pre príjemnú atmosféru, zodpovedajúca farba pre hru alebo nepriame osvetlenie na oddych
Inteligentný dom bez brány
Naša LED stolná lampa funguje úplne bez brány (hubu): nepotrebujete ďalšie zariadenie a ušetríte ďalšie náklady, pretože Wi-Fi lampa zabezpečuje priame Wi-Fi pripojenie k routeru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Ovládacia aplikácia | Hama Home |
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Vhodné pre bodové osvetlenie | Nie - uhol lúčov medzi 90° a 120° |
| Licencia (poskytovateľ) | Amazon (PIM) |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. vyžarovaný vysielací výkon | 0.1 W |
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | G |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 6 kWh/1000h |
| Farebná konzistencia | 6 ≤ |
| Farebne nastaviteľný svetelný zdroj | Áno |
| Blikanie pre LED a OLED MLS | 1 < |
| Frekvenčné pásmo | 2,4GHz |
| Uhol vyžarovania | 100 ° |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 25000 h |
| Koeficient životnosti (pre LED a OLED) | 0.9000 |
| Spotreba energie | 6 W |
| Svetelný zdroj s vysokou svietivosťou | Nie |
| Výmena svetelného zdroja | Pevne vstavaný |
| Svetelný zdroj | Nepriamy |
| Koeficient zachovania svetelného toku (LED/OLED) | 0.95 % |
| Svetelný tok (120°) | 420 lm |
| Maximálna intenzita | 420 cd |
| Stroboskopický efekt pre LED a OLED MLS | 0.9000 |
| Pripojený svetelný zdroj (CLS) | Áno |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Hodnota indexu vykreslovania farieb R9 | 20.0000 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Viacfarebné Od teplej bielej po denné svetlo |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 175 mm |
| Rozmer - výška | 154 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stolové svietidlo |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Stmievanie | App (aplikácia) Hlasom |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 36 W |
| Hlasový asistent | Google Home Amazon Alexa (AVS) |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Odporúčania pre recykláciu | Zberný dvor alebo zberné miesto (predajňa, kde ste žiarovku kúpili) |
Ďalšie informácie o produkte
- Inteligentný spôsob, ako vytvoriť vnútorné osvetlenie: nepriame osvetlenie, ambientné osvetlenie, vytváranie akcentov alebo nechaj farby rozprávať – nový prístup k dizajnu osvetlenia v obývačke, spálni a ďalších častiach domu
- Jednoduchá inštalácia na tvojej vlastnej WiFi sieti: keďže nie je potrebný žiadny hub, tvoje zariadenia môžeš nastaviť za pár minút
- Vysoká kompatibilita: funguje s Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, iOS a Android. Môžeš ho tiež pripojiť ku všetkým smart domácim produktom kompatibilným s Alexou a Google Assistant od iných výrobcov
- Vytváraj rôzne svetelné scenáre pomocou aplikácie: napríklad plynulé stmievanie v tvojej obľúbenej farbe alebo výber farebnej teploty
- Ovládanie časovača: v aplikácii si nastav, kedy sa má smart lampa zapnúť a vypnúť
- Použi zariadenia integrované do tvojej WLAN na vytváranie skupín alebo scén
- Polkruhová LED dekoratívna lampa stojí len na stojane, takže ju môžeš flexibilne umiestniť kamkoľvek chceš
- Vďaka tomu môžeš šetriť energiu cieľovým ovládaním osvetlenia, vrátane – prakticky – keď si vonku a zabudol si svetlo vypnúť. Vždy ťa totiž aplikácia alebo push notifikácia informuje o aktuálnom stave
- Flexibilné napájanie cez USB-C pripojenie na stolovej lampe, napríklad pomocou napájacieho zdroja alebo powerbanky
- Smart stolová lampa sa dá tiež manuálne zapnúť a vypnúť prepínačom na zadnej strane
- Tvoje dáta sú uložené výhradne na nemeckých serveroch
Rozsah dodávky
- 1 inteligentná LED stolná lampa
- 1 USB-C kábel (USB-C - USB-A, 0,75 m)
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Android 8.1 a iOS 16.1 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
LED svetlo je nainštalované natrvalo.
Amazon Alexa/Google Assistant:
Na to musí byť v aplikácii Alexa aktivovaná zručnosť „Hama Home“ / v aplikácii Google Home musí byť aktivovaná služba „Hama Home“. Používateľský účet pre aplikáciu Hama Home je potom prepojený s Alexou / Google.
To umožňuje ovládanie zariadení hlasom (napr. zapnutie/vypnutie, plynulé stmievanie, zmena farieb).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Deti nesmú so zariadením hrať. Čistenie a údržbu používateľa nesmú vykonávať deti bez dozoru.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Neohýbaj a nešúchaj kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce nechaj na odborný personál.
- Produkt smie byť napájaný iba zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nie je vhodný na použitie s stmievacími spínačmi, elektrickými vypínačmi, fotobunkami, časovačmi a súmrakovými spínačmi.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Pri odpojovaní kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
Varovanie
- Používaj iba vhodné nabíjačky alebo USB porty v spojení s týmto produktom.
- Prevádzka zariadenia je povolená len s bežnou USB nabíjačkou na 230V 50Hz striedavú sieť. Práce na 230V sieti smie vykonávať iba certifikovaný elektrikár vo tvojej krajine. Dodržiavaj platné predpisy o prevencii úrazov.
- Aby si predišiel elektrickému úrazu, pred manipuláciou so zariadením odpoj napájanie (vypni istič). Nedodržanie inštalačných pokynov môže spôsobiť požiar alebo iné nebezpečenstvá.
- Nikdy sa nepozeraj priamo do svetelného zdroja a nesmeruj jeho lúč priamo do očí iných ľudí alebo zvierat. Môže dôjsť k poškodeniu zraku!
- Používaj produkt iba v zásuvke, ktorá je na to schválená a pripojená k verejnej elektrickej sieti. Zásuvka musí byť umiestnená blízko produktu a ľahko prístupná.
- Odpojíš produkt od siete pomocou vypínača – ak ho nemá, vytiahni sieťový kábel zo zásuvky.
- Pri používaní viaczásuviek dbaj, aby celkový odber pripojených spotrebičov neprekročil povolený výkon.
- Ak produkt dlhšie nepoužívaš, odpoj ho od siete.
Nebezpečenstvo elektrického úrazu
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený, dymí, zapácha alebo vydáva hlasné zvuky. Obráť sa okamžite na svojho predajcu alebo servisné oddelenie (pozri časť Servis a podpora).
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce nechaj na odborný personál.
FAQs
Môžem pripojiť svoje inteligentné domáce produkty Hama k Home Assistant?
Áno, to je možné. Všetky produkty Hama Smart Home môžete integrovať do Home Assistant. Upozorňujeme však, že plnú podporu môžeme garantovať len pri používaní aplikácie Hama Smart Home.
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
