Inteligentné hodinky "4000", tel., analýza spánku, vodotesné, 46 mm
00178640
Práca, rodina, šport – inteligentné hodinky „4000“ sú skutočným všestranným pomocníkom. Maj vždy na zápästí svoje schôdzky a správy, maj prehľad, prinies viac energie do svojho každodenného života a staraj sa o svoje zdravie. Jednoducho zvládni deň šikovne!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Inteligentné hodinky s funkciou telefónu
Jednoduché telefonáty: uskutočňovanie a prijímanie hovorov na hodinkách – spontánne hands-free bez mobilného telefónu, napríklad pri varení, cvičení, na cestách
Merá tep, SpO2, kroky, kalórie
Monitor srdcovej frekvencie s mnohými meranými hodnotami: napr. srdcová frekvencia počas odpočinku a spánku, úroveň stresu, meranie kyslíka v krvi, príjem kalórií, krokomer
Analýza spánku
S trackerom spánku: monitoruje ľahký a hlboký spánok, fázy REM (snový spánok) a bdelosť – plus skóre na hodnotenie kvality spánku
Ovládanie hudby
Cvičte so zvukom: Ovládajte hudbu zo smartfónu pomocou fitness hodiniek, napríklad. Štart/stop, skladby tam a späť, vrátane Spotify
Aplikácia na testovanie kvality
Každá testovaná funkcia: Aplikácia "Hama FIT Move" bola testovaná na zabezpečenie kvality v Nemecku
Ovládajte svojho hlasového asistenta
Hlasový asistent: začínajte hovory, odpovedajte na správy alebo sa pýtajte Siri a Google asistenta priamo na zápästí – inteligentné hodinky priamo pristupujú k hlasovému asistentovi telefónu
Čítajte notifikácie a správy
Zobrazenie vibrácií a displeja: Skontrolujte správy WhatsApp priamo na svojich smart hodinkách – vrátane e-mailov, Instagramu a podobne.
Voliteľné športy
Silový tréning, tenis alebo joga: vyberte si zo 100 športov a získajte hodnotenia šité na mieru
Do 7 dní prevádzky
Stačí jedno nabitie batérie: 5 až 7 dní prevádzky v závislosti od použitia – opäť plne nabitá po 2,5 hodine
Veľký TFT full-touch displej
Potiahnutie ako na smartfóne: užívateľsky prívetivý, plnofarebný 1,65" TFT displej s plnohodnotným dotykom pre rýchly prehľad všetkých funkcií
Diskrétny dizajn
Stvorené pre výzvy každodenného života: práca, rodina, šport – športové, ale nenápadné fitness hodinky ladia so všetkým, čo deň prináša
VO2 max, účinok aeróbneho tréningu a odporúčaný čas zotavenia
Efektívne trénovať: Maximálny príjem kyslíka (VO2max), efekt aeróbneho tréningu a odporúčaný čas zotavenia tvoria pevnú databázu na plánovanie, analýzu a optimalizáciu individuálneho tréningu
Ochrana proti vode podľa IP68
Chránené proti vode podľaIP68: Inteligentné hodinky odolajú dažďu, umývaniu rúk aj potivým tréningom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pohlavie | Unisex |
| Spôsob použitia | Activity Tracker |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Materiál | Plast |
| Materiál remienku | Silikón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Jas displeja | 450 nits |
| Energia | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 300 mAh |
| Typ batérie | Lithium-Polymer akumulátor |
| Spôsob nabíjania | Pripojenie |
| Priemerná výdrž batérie | cca. 5-7 dní |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba náramku | Čierna |
| Farba krytu | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka remienka | 2.2 cm |
| Dĺžka remienka maximálne | 18.7 cm |
| Dĺžka remienka minimálne | 15 cm |
| Veľkosť displeja | 4,19 cm (1,65") |
| Hmotnosť | 39 g |
| Rozmer - dĺžka | 4.6 cm |
| Rozmer - šírka | 3.9 cm |
| Rozmer - výška | 1.1 cm |
| Veľkosť puzdra | 46 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Smart hodinky |
| Doplnkové vlastnosti | Vodotesné |
| Typ displeja | LCD |
| Trieda IP ochrany | IP68 (ochrana proti vniknutiu prachu a nepretržitému ponoreniu) |
| Funkcie merania | Priemerný tep Vzdialenosť Rýchlosť Spálené kalórie Dĺžka aktivity/cvičenia/tréningu Pulz Spánok Pulzný oxymeter Stres Tempo Odporučený čas zotavenia Krokomer Priemerná kadencia Aeróbny tréningový efekt Maximálny príjem kyslíka (VO2max) Kategória srdcového tepu Spánkové skóre a fázy spánku Maximálny srdcový tep Tep |
| Typ uzáveru | Pracka |
| Ďalšie funkcie | Časovač Dátum Ovládanie hudby Hodiny Stopky Budík Upozornenia Vyhľadávanie telefónu Pripomienka pohybu Režim "Nerušiť" Režim športu Zobrazenie počasia Detekcia pohybu Pripomienka dodržiavania pitného režimu Menštruačný cyklus Ciferníky Nastaviteľný jas displeja Vrecková baterka Režim šetrenia energie Ovládanie fotoaparátu Tréningový protokol Dychové cvičenie Alarm srdcovej frekvencie Bluetooth hovor Meranie úrovne stresu |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
Ďalšie informácie o produkte
- Náramok s mnohými talentmi: či už chceš lepšie zorganizovať svoj každodenný život, posilniť svoj zdravý životný štýl alebo športovať viac – s týmito smart hodinkami máš na zápästí určite komunikatívneho všestranníka.
- Ulož si priamo do športových hodiniek 20 typov športov
- Denné ciele a rýchly tréning s časovačom alebo stopkami, napr. 15 minút zdolávania schodov alebo krátke šprinty
- Tréningový denník, napr. s tepovou frekvenciou, trvaním, spotrebou kalórií a rýchlosťou
- Kompatibilné s aplikáciami: získaj ešte viac analýz s Health Connect, Apple Health a Strava
- Nastaviteľná jasnosť displeja: ľahko čitateľné na slnku aj v tme
- Prispôsobiteľné dizajny displeja: viac ako 100 ciferníkov, vlastné pozadia
- Zdvihnutie ruky aktivuje displej
- Jemné prebudenie pomocou vibrácií
- S predpoveďou počasia: už ťa nikdy nezaskočí dážď alebo sneh
- Pripomienky napr. na menštruačné cykly, dostatočný pitný režim, cvičenie, upozornenie pri nízkej saturácii kyslíka v krvi
- Režim Nerušiť: sústredená práca a tréningy
- Nájdeš svoj mobil pomocou funkcie vyhľadávania: zvukom, aj keď má telefón stlmený zvuk
- Relaxácia: dýchacie cvičenia pri strese, ľahšie dosiahneš pokoj
- Diaľkové ovládanie fotoaparátu mobilu
- Magnetické nabíjanie: nabíjací kábel k smart hodinkám je súčasťou balenia
- Štýlový športový remienok: pohodlný na nosenie, aj počas náročných športových aktivít
Rozsah dodávky
- 1 chytré hodinky "4000"
- 1 USB nabíjací kábel
- 1 rýchly referenčný návod
Systémové požiadavky
- Od Android 6.0/iOS 12.0
Poznámky pre spotrebiteľov
Smart hodinky sú chránené len proti prenikaniu striekajúcej vody, napríklad pri umývaní rúk, sprchovaní alebo daždi. Nenoste ich pri plávaní alebo iných aktivitách vo vode, pretože IP kód nezohľadňuje tlak vody.
Po dlhšom nosení ich očistite mierne vlhkou handričkou.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Ako mi môžu smart hodinky pomôcť dosiahnuť moje fitness ciele?
Takto budete mať vždy všetky svoje fitness údaje na prvý pohľad: Nastavte si individuálne tréningové ciele, napríklad vzdialenosť, kalórie alebo denné kroky, aby ste sa deň čo deň zlepšovali. Funkcie ako zobrazenie zón srdcovej frekvencie, nastaviteľný alarm pri prekročení alebo podrezaní nastavených limitov srdcovej frekvencie, alebo medaily za dosiahnutie cieľov, ktoré ste si stanovili, vám tiež pomôžu. Ak si želáte, budete dostávať upozornenia o svojej kondícii a hodnotách zdravia, ako aj týždennú správu o zdraví z aplikácie Hama Fit Move.
Ako presné sú namerané hodnoty smart hodiniek alebo fitness náramku?
Funkcie merania pulzu, krvného tlaku, srdcovej frekvencie alebo kyslíka sa používajú na orientáciu a sledovanie vášho zdravia a pohybu. Sú vhodné len na všeobecné wellness a fitness účely. Výsledky nie sú určené na detekciu, diagnostiku (napr. srdcových arytmií) ani liečbu žiadneho ochorenia či stavu. Pre podrobné vyšetrenia a diagnózy sa prosím poraďte s lekárom.
Ktoré športy inteligentné hodinky automaticky rozpoznávajú?
Integrovaná detekcia aktivity dokáže automaticky registrovať a zaznamenávať nasledujúce aktivity: chôdzu, beh, veslovanie, eliptický trenažér.
Is the smartwatch waterproof?
The smart watch fulfils protection class IP68 in accordance with the IEC 60529:2013 standard. It is protected against the ingress of water and moisture, such as when washing hands or in the rain. The smart watch’s water resistance is not permanent and can wear off over time.
Can I wear the smart watch while swimming?
The smart watch is water-resistant to IP68. However, the IP code does not take water pressure into account. The smart watch should therefore not be worn when swimming, bathing, diving or in the sauna.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




