Inteligentné LED stropné svietidlo, Wi-Fi, matné, RGBW, ovládanie hlasom/aplikáciou, stmievateľné
00176666
Prečo neovládať svetlo úplne cez stropné svietidlo? S našimi WiFi stropnými svetlami získaš kompletný balík vrátane lampy a životného štýlu doplnku. Nechaj hviezdy žiariť v dome – presne podľa toho, ako chceš, cez aplikáciu alebo hlasové ovládanie Alexa.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Inteligentný dom bez brány
Naše stropné svetlo v inteligentnej domácnosti funguje bez brány (hubu): nepotrebujete ďalšie zariadenie a ušetríte dodatočné náklady, pretože lampa zabezpečuje priame Wi-Fi pripojenie k routeru
Jednoduché ovládanie cez aplikáciu odkiaľkoľvek
Či už ide o pohovku alebo plážové ležadlo: S aplikáciou Hama Home môžete ovládať Wi-Fi lampu odkiaľkoľvek a mať kontrolu nad stropnou lampou neustále
Pohodlné hlasové ovládanie
Či už Amazon Alexa alebo Google Assistant: Pohodlné ovládanie širokej škály svetelných atmosfér hlasovým ovládaním cez LED stropné svetlo
Výber zo 16 miliónov farieb
Inteligentný farebný nával: Vyberte si zo 16 miliónov farieb podľa vašej nálady alebo príležitosti – napríklad žiarivá oranžová na začiatok dňa alebo farebná zmena farieb na párty
Nastavenie farebnej teploty 2700K – 6500K
Od útulného po aktívne: Vyberte si presne takú farebnú teplotu, ktorá vyhovuje vašim aktivitám, napríklad teplú bielu pre uvoľnený večer alebo denné svetlo na varenie
Je možné ho podľa potreby rozšíriť o ďalšie inteligentné domáce produkty
Krok za krokom k inteligentnej domácnosti: S aplikáciou Hama Home môžete rozšíriť a prepojiť svoju inteligentnú domácnosť s ľubovoľným množstvom produktov Hama smart home, napríklad prepínať inteligentné LED lampy a svetlá pomocou pohybových senzorov
Štandard pre inteligentné domácnosti Matter
To nevadí: So štandardom smart home Matter môžete integrovať Wi-Fi lampu do akejkoľvek aplikácie kompatibilnej s Matter bez ohľadu na výrobcu, napríklad Alexa, Apple Home, Google Home alebo Home Assistant – ovládať inteligentné zariadenia v domácnosti ešte pohodlnejšie
Splash protection according to IP54
Ideally suited for rooms such as bathrooms or kitchens where water splashes or steam can occur: with protection class IP54, the wall light is protected against splashing water from all directions
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Ovládacia aplikácia | Hama Home |
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Vhodné pre bodové osvetlenie | Nie - uhol lúčov medzi 120° a 360° |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. vyžarovaný vysielací výkon | 0.5 W |
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Energetická trieda (A až G) | E |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 14 kWh/1000h |
| Farebná konzistencia | 6 ≤ |
| Farebne nastaviteľný svetelný zdroj | Áno |
| Blikanie pre LED a OLED MLS | 1 < |
| Frekvencia | 2.4 Hz |
| Frekvenčné pásmo | 2,4 |
| Koeficient životnosti (pre LED a OLED) | 0.9000 |
| Spotreba energie | 13.7 W |
| Spotreba v standby režime (s pripojením k sieti): | 0.5 W |
| Standby power (Psb): | 0.5 W |
| Svetelný zdroj s vysokou svietivosťou | Nie |
| Výmena svetelného zdroja | Pevne vstavaný |
| Koeficient zachovania svetelného toku (LED/OLED) | 0.96 % |
| Svetelný tok (360°) | 1900 lm |
| Maximálna intenzita | 1900 cd |
| Stroboskopický efekt pre LED a OLED MLS | 0.4000 |
| Pripojený svetelný zdroj (CLS) | Áno |
| Faktor posunu (min.) | 0.7000 |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Hodnota indexu vykreslovania farieb R9 | 1.0000 |
| Energia | |
|---|---|
| Prúd | 14 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Viacfarebné Od teplej bielej po denné svetlo |
| Farba | Viacfarebný |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 290 mm |
| Rozmer - šírka | 220 mm |
| Rozmer - hĺbka | 50 mm |
| Rozmer - výška | 220 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stropné svietidlo |
| Vhodná pre stmievače | Áno |
| Stmievanie | App (aplikácia) |
| Trieda IP ochrany | IP54 (ochrana proti prachu a striekajúcej vode) |
| Hlasový asistent | Google Home Amazon Alexa (AVS) Apple Siri |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Odporúčania pre recykláciu | Zberný dvor alebo zberné miesto (predajňa, kde ste žiarovku kúpili) |
Ďalšie informácie o produkte
- Inteligentné ovládanie svetla s WLAN stropným svetlom: jednoducho vytváraj osvetlenie, efektové svetlá alebo špeciálne svetelné atmosféry pomocou aplikácie alebo hlasového ovládania, napr. stmievanie alebo zmenu farebnej teploty
- Jednoduchá inštalácia na tvojej vlastnej WiFi sieti: keďže nie je potrebný žiadny hub, tvoje zariadenia môžeš nastaviť za pár minút
- Vysoká kompatibilita: nový štandard Matter spája túto inteligentnú lampu so všetkými kompatibilnými Smart Home systémami
- Vytváraj rôzne svetelné scenáre pomocou aplikácie: napríklad plynulé stmievanie s teplou bielou farbou pre útulnú atmosféru alebo nastav dennú farbu svetla na varenie či prácu
- Teplota farby: 2700K teplá biela – 6500K denná biela
- S integrovanými zariadeniami vo tvojej WLAN môžeš vytvárať skupiny alebo scény, napríklad prepojiť inteligentné LED stropné svetlo s pohybovým senzorom
- IP54: chráni pred prachom a striekajúcou vodou – ideálne do vlhkých miestností ako kúpeľne, kuchyne alebo pivnice
- To znamená, že môžeš šetriť energiu cieľovým ovládaním osvetlenia vrátane – čo je praktické – keď si mimo domu a zabudol si svetlo vypnúť. Vždy budeš informovaný o aktuálnom stave cez aplikáciu alebo push notifikáciu
- Tvoje dáta sú uložené výhradne na nemeckých serveroch
Rozsah dodávky
- 1 inteligentné LED stropné svetlo
- Montážne príslušenstvo
- 1 rýchly návod
- 1 bezpečnostné pokyny
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Android 8.1/iOS 16.1 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Inštaláciu musí vykonať kvalifikovaný elektrikár.
V závislosti od použitého systému kompatibilného s Matter môže byť na prevádzku potrebný ďalší hub.
Aplikácia Hama Home umožňuje priame nastavenie a používanie bez ďalšieho zariadenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
