Izbová anténa „Classic“, DVB-T2, aktívna, nastaviteľné zosilnenie
00221082
Aktívna vnútorná anténa pre silný digitálny príjem TV signálu (DVB-T2)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Najlepšie podmienky prijatia
Zosilňovač s nízkym šumom: Vysoká vstupná citlivosť zabezpečuje najlepší príjem signálu
Adjustable signal amplification
Controllable amplifier power for interference-free reception and therefore excellent sound and image quality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
LED indikátor napájania
LED indikátor napájania indikuje, či je napájanie aktívne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Vo vnútri |
| Spôsob použitia | Izbová anténa |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 174 - 230 MHz 470 - 690 MHz |
| Technológia | DVB-T/T2 Rádio TV |
| Zosilnenie | Aktívny |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Vzdialené napájanie cez anténny kábel Externý napájací USB adaptér |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Kruhová anténa |
| Dĺžka koax. káblu | 1.9 m |
| Rozmer - dĺžka | 15 cm |
| Rozmer - šírka | 10.5 cm |
| Rozmer - výška | 19.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Montáž | Samostatne stojace |
| Výkon | 35 |
Ďalšie informácie o produkte
- Aktívna vnútorná anténa pre silný digitálny príjem TV signálu (DVB-T2)
- Kruhová vnútorná anténa na TV umožňuje príjem staníc s horizontálnou aj vertikálnou polarizáciou bez otáčania antény
- 5G LTE filter: zaručuje príjem bez rušenia, pretože signály mobilných telefónov 5G sú filtrované
- Napájanie cez USB-A – micro-USB kábel, automaticky sa zapína a vypína spolu s prijímačom
- USB kábel umožňuje všestranné použitie, napr. v obytných vozidlách, autách a na lodiach, ale aj na pripojenie k power bankám, ak nie je v blízkosti elektrická zásuvka, napr. pri kempovaní
- 2 m kábel s koaxiálnym konektorom
Rozsah dodávky
- 1 "Klasická" vnútorná anténa
- 1 USB-A - micro-USB kábel
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Aby si mohol spracovať DVB-T2 signál z antény, tvoj televízor musí mať aj DVB-T2 tuner. Ak ho nemá, budeš potrebovať DVB-T2 prijímač alebo DVB-T2 box. Predpoveď príjmu pre DVB-T2 nájdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Prevádzkuj produkt len v zásuvke, ktorá je na to schválená. Sieťová zásuvka musí byť vždy ľahko dostupná.
- Odpojí produkt zo siete pomocou vypínača – ak nie je k dispozícii, vytiahni sieťový kábel zo zásuvky.
- Ulož všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nekrč kábel a netlač naň.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, kábel adaptéra alebo sieťový kábel poškodený.
Varovanie
- Nesnaž sa zariadenie opravovať alebo udržiavať sám. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
FAQs
Môžem použiť aj vnútornú anténu pre staré rádio?
Všetky vnútorné antény Hama sú tiež navrhnuté pre FM, takže je možné prijímať aj analógové signály zo starého rádia. Predpokladom je, že na rádiu je dostupné vhodné pripojenie, napríklad koaxiál, F-zásuvka.
Môžem použiť aj vnútornú anténu v obytnom aute?
Pasívne vnútorné antény sa vždy dajú použiť v obytných autách, karavane a podobne. V prípade aktívnych vnútorných antén musí byť zaručený zdroj napájania – buď prostredníctvom fantómového napájania z rádia, televízora alebo USB, alebo cez zdroj, napájací zdroj a podobne.
Kde je najlepšie miesto na inštaláciu vnútornej antény?
Vnútorné antény majú zvyčajne najlepší signál pri oknách. Inak je užitočné vyskúšať rôzne miesta. Umiestnenie na vyššie miesta tiež zabezpečuje lepší príjem.
Potrebujem vnútornú anténu pre smart TV?
Smart TV môže tiež prijímať televízne kanály s vnútornou anténou, ak nemá káblové pripojenie, satelit alebo vonkajšiu anténu. Predpokladom je, že smart televízor má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review