Izbová anténa "Textilný dizajn", DVB-T2, aktívna, sivá/čierna
00221087
Aktívna vnútorná anténa pre silný digitálny príjem TV (DVB-T2)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Najlepšie podmienky prijatia
Zosilňovač s nízkym šumom: Vysoká vstupná citlivosť zabezpečuje najlepší príjem signálu
Všestranné umiestnenie
Extrémne plochá – mnoho možností: Vnútorná anténa sa dá nastaviť, položiť a zavesiť horizontálne aj vertikálne
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
LED indikátor napájania
LED indikátor napájania indikuje, či je napájanie aktívne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Vo vnútri |
| Spôsob použitia | Izbová anténa |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 470 - 690 MHz |
| Technológia | DVB-T/T2 |
| Zosilnenie | Aktívny |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Externý napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá Čierna |
| Farba | Šedá Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Plochá anténa |
| Dĺžka koax. káblu | 2 m |
| Rozmer - dĺžka | 22.93 cm |
| Dĺžka sieťového káblu | 2 m |
| Rozmer - šírka | 2.22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 11.99 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Izbová anténa s textilným dizajnom |
| Montáž | Stojan |
| Výkon | 45 |
Ďalšie informácie o produkte
- Aktívna vnútorná anténa pre silný digitálny príjem TV (DVB-T2)
- Veľká prijímacia plocha vnútorného antény (11,5 x 22 cm) umožňuje príjem staníc s horizontálnou aj vertikálnou polarizáciou bez otáčania antény
- Ideálna pre HD
- 5G LTE filter: zaručuje príjem bez rušenia, pretože signály mobilných telefónov 5G sú filtrované
- Napájanie cez USB-A kábel, automaticky sa zapína a vypína spolu s prijímačom
- Obzvlášť úsporná vďaka režimu vypnutia
- USB-A pripojenie umožňuje všestranné použitie, napr. v karavanoch, autách a na lodiach, ale aj na pripojenie k power bankám, ak nie je v blízkosti elektrická zásuvka, napr. pri kempe
- Veľmi plochý, kompaktný dizajn v kombinácii s textilnými materiálmi a neobvyklou zmesou materiálov
- 2 m kábel s koaxiálnym konektorom a USB-A konektorom
Rozsah dodávky
- 1 vnútorná anténa „fabric design“ s integrovaným káblom (koaxiálny & USB-A)
- 1 držiak (stojan/nástenné zavesenie)
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Aby si mohol spracovať DVB-T2 signál z antény, tvoj televízor musí mať aj DVB-T2 tuner. Ak ho nemá, budeš potrebovať DVB-T2 prijímač alebo DVB-T2 box. Predpoveď príjmu pre DVB-T2 nájdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Môžem použiť aj vnútornú anténu pre staré rádio?
Všetky vnútorné antény Hama sú tiež navrhnuté pre FM, takže je možné prijímať aj analógové signály zo starého rádia. Predpokladom je, že na rádiu je dostupné vhodné pripojenie, napríklad koaxiál, F-zásuvka.
Môžem použiť aj vnútornú anténu v obytnom aute?
Pasívne vnútorné antény sa vždy dajú použiť v obytných autách, karavane a podobne. V prípade aktívnych vnútorných antén musí byť zaručený zdroj napájania – buď prostredníctvom fantómového napájania z rádia, televízora alebo USB, alebo cez zdroj, napájací zdroj a podobne.
Kde je najlepšie miesto na inštaláciu vnútornej antény?
Vnútorné antény majú zvyčajne najlepší signál pri oknách. Inak je užitočné vyskúšať rôzne miesta. Umiestnenie na vyššie miesta tiež zabezpečuje lepší príjem.
Potrebujem vnútornú anténu pre smart TV?
Smart TV môže tiež prijímať televízne kanály s vnútornou anténou, ak nemá káblové pripojenie, satelit alebo vonkajšiu anténu. Predpokladom je, že smart televízor má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review