Jam Star Dynamic Microphone
00046004
Na hobby a voľnočasové použitie, napríklad ako karaoke mikrofón na zábavné spievanie s kamarátmi a rodinou, alebo pre ambicióznych amatérskych spevákov a moderátorov na malých podujatiach
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
6,35 mm adaptér
Adaptér na pripojenie k stereo systému, mixpultu a podobne s 6,35 mm audio vstupom
Vypínač zapnutia/vypnutia
Ak nechcete byť počutí: praktický vypínač zapnutia/vypnutia pre rýchle stíšenie
Odnímateľný kábel
Spoľahlivé, bezpečné pripojenie a vysokokvalitný prenos: uzamykateľný XLR konektor umožňuje odpojiť mikrofón od kábla jednoduchým odomknutím
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia | 600 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Rozmer - dĺžka | 52 mm |
| Rozmer - šírka | 52 mm |
| Rozmer - výška | 170 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ručný mikrofón |
| Prevedenie | Mono |
| Citlivosť | - 75 dB |
| Typ mikrofónu | Dynamický |
| Smerová charakteristika | Smerová |
Ďalšie informácie o produkte
- Na hobby a voľnočasové použitie, napríklad ako karaoke mikrofón na zábavné spievanie s kamarátmi a rodinou, alebo pre ambicióznych amatérskych spevákov a moderátorov na malých podujatiach
- Pripojovací kábel (3 m) s 3,5 mm jack konektorom: aj s káblom je dosť priestoru na pohyb pri dynamických prezentáciách alebo choreografiách
- Jednoduchá výmena mikrofónu a ľahké pripojenie bez zamieňania káblov
- Ak sa kábel opotrebuje, stačí vymeniť iba kábel
- 3,5 mm: na pripojenie napr. k reproduktoru pre prezentácie, vystúpenia a spev v menšom rozsahu
- 6,35 mm: na pripojenie napr. k reproduktoru na väčšie podujatia s profesionálnejším dojmom
Rozsah dodávky
- 1 dynamický mikrofón „Jam Star“
- 1 XLR kábel na pripojenie - 3,5 mm
- 1 adaptér jack zástrčky 3,5 mm - 6,35 mm
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nezasahuj do zariadenia. Tým stratíš všetky záruky.
FAQs
Môžem pripojiť XLR kábel k mikrofónovému spojeniu?
Samozrejme, k mikrofónu je možné pripojiť aj XLR kábel. To je obzvlášť užitočné, ak chcete mikrofón viac využívať v profesionálnom sektore.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review