Kábel USB-C a remienok na telefón, 2v1 riešenie, 1,2 m, čierna
00201751
Nabíjaj a noste: USB-C kábel s praktickým plusom – obal na mobilný telefón sa dá za pár sekúnd premeniť na prenosný doplnok – používaj ho flexibilne ako rýchly nabíjací kábel alebo ako remienok na mobil.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Funkcia rýchleho nabíjania
Kvalitný rýchly nabíjací kábel: v kombinácii s rýchlou nabíjačkou môžete nabíjať svoj mobilný telefón maximálnou rýchlosťou
Univerzálne použiteľné
Maximálna kompatibilita pre všetky mobilné telefóny, tablety a iné zariadenia s USB-C portom
Zlepšená ochrana proti záhybom
Pružné a zároveň mimoriadne odolné materiály pre lepšiu ochranu pred prelomením káblov
Rýchly prenos dát
Dátový kábel s rýchlosťou až 480 Mbps pre vysokorýchlostný prenos dát
Kvalitný nylonový kabát
Pletené nylonové plášťovanie káblov: pre odolný USB kábel, ktorý sa dá ľahko navinúť bez zamotaných káblov
Konektor vyrobený z hliníka
USB nabíjacie káble s obzvlášť pevnými hliníkovými zástrčkami so špeciálnym odľahčením napätia zabraňujú ohýbaniu alebo prerušeniu spojov
Pohodlné na nosenie
Ľahký a pohodlný: mäkký a ľahký mobilný kábel sa dá pohodlne nosiť celý deň bez toho, aby bol nepohodlný s náramkom
Náramok na mobilný telefón s kľúčenkou
Rýchle pripevnenie a odstránenie: Náramok na mobilný telefón s kľúčenkou sa dá rýchlo odpojiť z puzdra na schnapps čiapku a tiež znovu pripevniť – použiť podľa potreby
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. prenosová rýchlosť | 480 Mbit/s |
| Max. výkon | 60 W |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Max. prenášaný prúd | 3 A |
| Max. napätie | 20 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Poniklované Non-rotating |
| Ďalšie funkcie | Anti-twist |
Ďalšie informácie o produkte
- Nabíjaj a noste: USB-C kábel s praktickým plusom – obal na mobilný telefón sa dá za pár sekúnd premeniť na prenosný doplnok – používaj ho flexibilne ako rýchly nabíjací kábel alebo ako remienok na mobil.
- Obzvlášť odolný a veľmi flexibilný USB kábel na nabíjanie a synchronizáciu smartfónov a tabletov – na cestách, doma, v kancelárii aj v domácej kancelárii
- Jednoduché pripevnenie: vlož čiernu T-tvarovanú platničku do vnútra puzdra na mobil, pretiahni pásik cez výrez na nabíjací konektor, znovu nasuň puzdro na smartfón – náplasť na kábli môže zostať na mieste
- Stabilný: USB-C kábel s kovovým krúžkom na kľúče, ktorý udrží tvoj mobil v bezpečí
- Dĺžka popruhu 1,2 metra (Ø 6 mm) ponúka množstvo možností, ako nosiť popruh na mobile – trendy cez telo, voľne cez rameno alebo jednoducho v ruke
- Vždy poruke: žiadne vyčnievajúce vrecká na nohaviciach, žiadne nekonečné prehrabávanie sa v kabelke – kábel na mobil je ideálny na párty, festivaly, do práce, na cestách aj v bežných situáciách
Rozsah dodávky
- 1 kábel USB-C
- 1 pripevňovacia náplasť
Poznámky pre spotrebiteľov
Výhody funkcie rýchleho nabíjania je možné využiť len v kombinácii s vhodnou nabíjačkou s podporou Power Delivery (PD). Skontroluj si prosím návod na obsluhu svojho zariadenia, webovú stránku výrobcu alebo internet, či tvoje zariadenie podporuje funkciu rýchleho nabíjania cez Power Delivery (PD).
Obal na mobilný telefón vyžaduje výrez pri nabíjacom porte, aby bolo možné pripevniť remienok na telefón.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review





